خون‌های به‌ناحق ریخته شده به‌زودی دامن‌گیر آل سعود می‌شود

خون‌های به‌ناحق ریخته شده به‌زودی دامن‌گیر آل سعود می‌شود

به گزارش سراج24؛ احمدعلی مقدم عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به گردن زنی 81 نفر در عربستان به دست وهابیون سعودی، بیان داشت: انجام چنین جنایت هولناکی از رژیم سفاک سعودی اصلا جای تعجب ندارد زیرا این نخستین بار نیست که مقام‌های سعودی اقدام به اعدام دسته‌جمعی شهروندان شیعه خود می‌کند.

وی ادامه داد: وهابیون سعودی در سال‌های گذشته جنایت‌های وحشیانه زیادی مرتکب شده اند و شیعیان زیادی را در یمن و حتی در کشور خود، با توحش سلاخی کرده اند.

مقدم افزود: تمام ادعاهای بن‌سلمان درباره گشایش برای مردم خود، در واقع گشایش در کشتار وحشیانه جمعی و ظلم به شعیان است نه چیزی دیگر!

وی با اشاره به اینکه آل سعود، عامل کشتار خونین حجاج در مراسم حج، مردم بی دفاع یمن و تکه تکه کردن خاشقچی است، تاکید کرد: بن سلمان قاتل و دشمن درجه یک شیعیان و عامل کشتار کودکان و زنان مظلوم یمن است و فرقی نمی کند این شعیان در کشور خود باشند یا جایی دیگر.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: نهادهای بین المللی از جمله سازمان‌ملل که شعار حقوق بشرمی دهند، گویا وارونه به این شعارها عمل می کنند چراکه در مقابل این جنایت و کشتار دست جمعی آل سعود، سکوت کرده اند.

وی تصریح کرد: آل سعود با تقلید از سران خود، آمریکا و اسرائیل، مردم بی گناه و شیعیان مظلوم را به خاک و خون می کشد، اما این جنایات سبب بقای حکومت این قاتلان نخواهد شد و خون به ناحق ریخته این شیعیان و مردم بی گناه حتما بزودی دامنگیر رژیم جنایتکار سعودی خواهد شد.

مقدم یادآور شد: وهابی‌های بی‌دین که فقط دنباله‌رو اربابان مستکبر خود هستند، با اعتقاد به اینکه «کشتن شیعیان سبب رفتن به بهشت می شود» می‌خواهند مانع جریان اسلام و مسلمانیت شوند اما هرگز به خیال باطل خود نخواهند رسید.

دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: کشورهای مرتجع عربی و سران خودفروخته و ذلیل آن‌ها بدانند که نباید اقتصاد و امنیتشان را به یک رژیم پوشالی و تار عنکبوتی اسرائیل پیوند بزنند و به آنها امید داشته باشند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: خود اسرائیل رو به اضمحلال و فروپاشی است و توان تامین امنیت و دفاع ازخودش را ندارد؛ حال چه طور می‌تواند از این سرسپرده‌ها دفاع کند؛ لذا حکومت ظلم هیچ زمانی پایدار نبوده است و این‌ها دیر یا زود به زبالی‌دان تاریخ می‌پیوندند.

اخبار مرتبط

نامه میرحسین موسوی بیانگر روحیه اغتشاشگری او است/شهیدان سلیمانی و همدانی ضامن امنیت کشور هستند

هشدار ایران به هرگونه ماجراجویی نظامی رژیم صهیونیستی

ترقی: وزارت ارشاد باید به کار ژانرهای سیاه نما پایان دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha