ارتباط با حرم امام رضا (ع) در تحویل سال

ارتباط با حرم امام رضا (ع) در تحویل سال

به گزارش سراج24؛ به نقل از شبکه رادیویی ایران، برنامه «گلبانگ» امسال هم به مانند سال‌های گذشته ویژه نوروزی، همراه مخاطبان رادیو ایران خواهد بود.

ندا حاجی اسماعیلی تهیه کننده این برنامه ضمن اعلام این خبر افزود: در ایام نوروز برنامه «گلبانگ» با رویکردی جدید و نگاه ویژه به خوانندگان جوان روی آنتن شبکه رادیویی ایران خواهد رفت.

وی ادامه داد: در این ایام ضمن گفتگو با خوانندگان جدیدی که تاکنون صدای آنها از رادیو شنیده نشده است یکی از ترانه آنها نیز از این برنامه برای اولین بار پخش خواهد شد.

تهیه کننده برنامه «گلبانگ» هدف از این اقدام را معرفی نسل جدیدی از خوانندگان مستعد کشور به مخاطبان این برنامه دانست، همچنین ابراز امیدواری کرد که با کمک و همیاری مدیران رادیو، بتواند ترانه‌های بیشتری از خوانندگان نوظهور در برنامه «گلبانگ» پخش کند. او معرفی نسل جدید خوانندگان را یکی از اهداف اصلی «گلبانگ» در سال جدید اعلام کرد.

حاجی اسماعیلی در ادامه تصریح کرد: یکشنبه ۲۹ اسفند ساعاتی قبل از تحویل سال ماهور افشار مهمان تلفنی برنامه خواهد بود که این خواننده از حرم مطهر امام هشتم (ع) به صورت زنده قطعه «آمده‌ام ای شاه پناهم بده» را به مخاطبان هدیه می‌دهد.

وی افزود: همچنین در اولین روز از سال جدید محسن میرزازاده یکی از خوانندگان مطرح کرمانج ترانه «کردان و گردان» را برای اولین بار در این برنامه رونمایی می‌کند.

این تهیه کننده رادیویی در پایان گفت: از دیگر خوانندگانی که در این برنامه حضور پیدا خواهند کرد می‌توان به محمد شاهین، امید جهان، علی قاسمی، مهدی اسلامی، وحید فرزانه، حامد سلیمی، مسعود کرمی، بهنام فرهانی و مسعود خواجه امیری اشاره کرد.

«گلبانگ» به تهیه کنندگی ندا حاجی اسماعیلی و با اجرای مریم نشیبا، صدابرداری شیما اهدایی وند و جعفر دستنبویه در بخش ارتباطات از شنبه ۲۸ اسفند از ساعت ۱۵ الی ۱۵:۳٠ از شبکه رادیو ایران پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

«عیدانه عمو پورنگ» برای شبکه دو

بررسی اهمیت روز جهانی قدس در برنامه «بحث روز»

«منادی وحدت» روی آنتن رادیو ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha