مهدی گیوه‌کی مدیرمسئول روزنامه جام جم شد

مهدی گیوه‌کی مدیرمسئول روزنامه جام جم شد

به گزارش سراج24؛ در ابتدای این مراسم دکتر مراد عنادی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهدی عرفاتی اظهار کرد: ایشان جزو نیروهای پرتلاش و خوش‌فکر هستند. در سال 1396 و در دوره‌ای که من به‌عنوان مدیرعامل در خدمت دوستان بودم، باب آشنایی من با ایشان آغاز شد و در آن زمان بود که مهدی عرفاتی به‌عنوان سردبیر این مجموعه معرفی شد.

وی ادامه داد: بارها گفته‌ام که مهدی عرفاتی صاحب خصلت‌های ارزشمند است. او همیشه دوست، رفیق، همراه و حامی بچه‌های تحریریه بود و مجموع این خصلت‌ها باعث شده است که در این سال‌ها تحریریه موفقی را در روزنامه جام‌جم شاهد باشیم.

مدیرعامل مؤسسه جام‌جم افزود: به‌شخصه تمایل داشتم آقای عرفاتی در این سمت به کار خود ادامه می‌دادند اما به دلیل حضور ایشان در دولت به‌عنوان دبیر شورای اطلاع‌رسانی، در فضایی جدید شاهد خدمات ایشان به‌نظام خواهیم بود.

عنادی ضمن تشکر از تحریریه جام‌جم افزود: لازم می‌دانم از تمامی دوستان تحریریه جام جم در این دوران تشکر کنم که کار را به بهترین نحو ادامه دادند و با سعی و تلاششان باعث سرافرازی مجموعه جام‌جم شدند.

مدیرعامل مؤسسه جام جم، ضمن اشاره به این موضوع که روزنامه جام جم جزو ۴ روزنامه برتر ایران است گفت: امیدوارم که مهدی گیوه‌کی در سمت جدید ادامه دهنده راه بقیه دوستان باشد و بتواند روزنامه جام جم را در این جایگاه حفظ کرده و با ایده‌های جدید باعث ارتقای این مؤسسه بیش از گذشته شود. البته با سابقه‌ای که از او سراغ دارم مطمئنم که این پیشرفت‌ها ادامه خواهد داشت و از ظرفیت فضای مجازی که بسیار هم مهم است در راه پیشرفت روز افزون روزنامه جام‌جم استفاده خواهد شد.

مدیرعامل مؤسسه جام جم ضمن معرفی و اشاره به سابقه آقای گیوه‌کی افزود: ایشان از پایه و ابتدا کار رسانه را آغاز کرده و در روزنامه جوان، خبرگزاری فارس و مهر سابقه دبیری، سردبیری و مدیریت را داشته است و مطمئن هستیم همان آرامشی که مجموعه در دوره آقای عرفاتی تجربه کرده، می‌تواند در دوره مدیرمسئولی ایشان هم تجربه کند. قطعاً در این راه حمایت و همراهی تحریریه موفقیت این مدیر جوان را تضمین خواهد کرد.

مدیرعامل روزنامه جام جم در پایان صحبت‌هایش افزود: انشا ا... سازمان صداوسیما هم در این راه حامی موسسه جام‌جم خواهد بود که این مسیر موفق ادامه‌دار باشد. به‌واقع از شروع فعالیت روزنامه جام‌جم و در دوره‌های مختلف کارهای خوبی در این روزنامه انجام شده و ایشان می‌تواند این راه موفق را ادامه دهد و قطعاً خلاقیت‌های جدیدی به کارهای گذشته اضافه خواهد شد و در این مسیر بیش از گذشته موفق و پیروز خواهند بود.
 


مهدی عرفاتی در ادامه این جلسه با اشاره به دشواری‌های کار در سال‌های کرونا گفت: در این لحظه می‌خواهم از تمامی دوستانی که در این مدت همراه و همکارم بودند تشکر کنم. طی این مدت و با مدیریت محمدعلی قندهاری به‌عنوان مدیرعامل پیشین کارهای خوبی در مجموعه جام‌جم صورت گرفت و گروه اجرایی و ستادی خوبی در کنار تحریریه حضور داشتند. هسته تحریریه روزنامه جام‌جم به‌واقع در این سال‌ها باروحیه‌ای جهادی و انقلابی همراه ما بودند و با همه وجود و با جان‌ودل برای مجموعه جام‌جم کار کردند. امیدوارم مهدی گیوه‌کی در این موسسه عاقبت‌به‌خیر و موفق شود و این فضای حرفه‌ای و آرام را ادامه دهد.

وی در پایان صحبت‌هایش با آرزوی موفقیت برای روزنامه جام جم گفت: هرگاه نیاز بود که تجربه سال‌های فعالیتم در این روزنامه را در اختیار دوستان قرار دهم با کمال میل در خدمت این عزیزان هستم. من روزنامه و مجموعه جام‌جم را مانند فرزند خودم می‌دانم و همیشه کار در این روزنامه را مایه افتخار خودم می‌دانم.

مهدی گیوه‌کی در بخشی از این مراسم عنوان کرد: امیدوارم که بتوانم خدمت کنم و پرچم‌دار خدمت دوستانی که در گذشته در این مجموعه بودند، باشم. کار در این روزنامه مثل مسابقه دو امدادی می‌ماند و هر مدیر باید ادامه دهنده موفقیت‌های مدیر قبلی باشد. امیدوارم که در فضای رفاقت پیش برویم و کار به نحو احسن همچون گذشته انجام شود.

در پایان مراسم ضمن اهدای حکم مدیرمسئولی آقای مهدی گیوه‌کی با اهدای لوح تقدیر از خدمات مهدی عرفاتی قدردانی شد.
 


گفتنی است با تائید دکتر جبلی رئیس سازمان صداوسیما و حکم مدیرعامل مؤسسه جام جم، مهدی گیوه‌کی مسئولیت مدیرمسئولی روزنامه جام جم را بر عهده گرفت. مهدی گیوه‌کی از فعالان عرصه رسانه است که پیش از این مدیرکل فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده است.

وی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد رشته مطالعات فرهنگی است. در سابقه فعالیت وی معاونت رسانه سازمان فضای مجازی سراج، مدیر رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری، مدیرکل اخبار ویژه خبرگزاری فارس، دبیر فرهنگی روزنامه جوان، سردبیری جوان آنلاین، مدیر روابط عمومی ستاد مرکزی راهیان نور و فعالیت در کلیه سطوح خبرنگاری و روزنامه‌نگاری در خبرگزاری‌های ایسنا، مهر، روزنامه جوان و هفته‌نامه صبح دیده می‌شود.

 

 


همچنین در این مراسم با تقدیر از احد شخص سلیم معاون مالی و اقتصادی پیشین موسسه جام جم، سامان الماسی به عنوان معاون جدید مالی و اقتصادی موسسه معرفی شد.
 

اخبار مرتبط

«روح الله رجایی» سردبیر روزنامه جام جم درگذشت

افتخاری که بوی کهنگی نمی‌گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha