دلایل ترافیک سنگین این روزهای پایتخت/مردم نگران کالاهای اساسی نباشند

دلایل ترافیک سنگین این روزهای پایتخت/مردم نگران کالاهای اساسی نباشند

به گزارش سراج24؛محسن منصوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: واقعیت این است که موضوع ترافیک تهران یک موضوع حاکمیتی است و شخص رییس جمهور پیگیر این موضوع است؛ تاکنون چندین جلسه در این خصوص توسط معاون اول رییس جمهور تشکیل شده و ضروری است که تمامی دستگاه های ملی و همچنین شهرداری تهران در این زمینه اقداماتی انجام دهند.

وی با بیان اینکه توسعه حمل و نقل عمومی از جمله مترو می تواند یکی از دلایل کاهش ترافیک در این کلان شهر باشد، افزود: در این زمینه شهرداری تهران در توسعه ناوگان ریلی اقدامات جدی انجام داده و هم اکنون نیز توسعه مترو در دستور کار است که دولت نیز در این زمینه اقداماتی انجام خواهد داد.

استاندار تهران ادامه داد: موضوع دیگر استفاده بی ضابطه از خودروهای شخصی در پایتخت است که باید در این زمینه نیز طرحی اجرا و عملیاتی شود تا از سفرهای غیرضروری در پایتخت جلوگیری شود.

به گفته وی، جلسات متعددی در استانداری تهران تشکیل شده و در شورای حمل و نقل و ترافیک موضوعات مهمی مطرح و مصوبات مناسبی داشتیم که پلیس راهور، شهرداری و سایر ارگان ها باید اقداماتی انجام دهند.

 

مردم نگران کالاهای اساسی نباشند

منصوری در خصوص تامین کالاهای اساسی در آستانه عید نوروز و ایام ماه مبارک رمضان نیز گفت: میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان تهران مناسب است و مردم در این زمینه هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام جلسات ستاد تنظیم بازار بصورت هفتگی در حال برگزاری بوده و در کنار آن کمیته نظارت بر بازار و قیمت ها نیز بطور منظم در حال برگزاری است.

استاندار تهران تاکیدکرد: میزان و حجم ذخیره سازی کالاهای اساسی از جمله مرغ، گوشت، برنج و همچنین میوه شب عید مناسب است و علاوه بر آن تلاش شده که این کالاها با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار بگیرد و با هرگونه گران فروشی قطعا برخورد قاطع خواهد شد.

اخبار مرتبط

دستگیری ۳ زن جیب بر در مساجد

جمع آوری معتادان متجاهر بر عهده پلیس است نه شهرداری

جزئیات یک‌طرفه شدن هراز و کندوان

0 نظر

ارسال نظر

capcha