حکم مدیرکل هنرهای نمایشی رسماً اعلام شد

حکم مدیرکل هنرهای نمایشی رسماً اعلام شد

به گزارش سراج24؛ در حکم محمد مهدی اسماعیلی خطاب به کاظم نظری آمده است: نظر به تعهد، توان و تجربیات ارزنده جناب عالی در عرصه های فرهنگی و هنری بنا به پیشنهاد معاون امور هنری به موجب این حکم به سمت «مدیر کل هنرهای نمایشی» منصوب می شوید.

هنرهای نمایشی به عنوان هنر بنیادین نقش بی بدیلی در بالندگی سایر رشته های هنری دارد و انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق و تعامل سازنده با هنرمندان هنرهای نمایشی نسبت به توسعه کمی و کیفی آن و همچنین ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و کمک به فعال سازی مراکز کشف و پرورش استعدادهای درخشان نمایش کشور گام های موثری بردارید.

مزید توفیق جنابعالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از خداوند منان خواستارم.

شایان ذکر است کاظم نظری کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر و دکتری مدیریت رسانه از دانشگاه تهران؛ مدرس و رئیس دانشکده هنر دانشگاه سوره، از سال ۱۳۶۵ با کارگردانی نمایش دام فعالیت حرفه‌ای خود را در عرصه تئاتر آغاز کرد.

کارگردانی بیش از ۲۰ اثر نمایشی، حضور در فستیوال‌های داخلی و بین‌المللی از جشنواره تئاتر فجر،  حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر روهر آلمان با نمایش آیینه‌ای توی سقف، حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر برلین با نمایش نقالی، حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر کلن آلمان با نمایش موسی و شبان، حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر کوردوبای آرژانتین با نمایش موسی و شبان، حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر ولیفیلد مونترال کانادا با نمایش نمایش موسی و شبان، حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر اینچیان کره جنوبی با نمایش نمایش آخر بازی، حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر رفیع پییر پاکستان با نمایش آسانسوری برای مطبخ و حضور در فستیوال بین‌المللی تئاتر متد دانشگاه بین‌المللی Global Theater Experience (IUGTE) – Maplis از جمله سوایق اجرایی وی در عرصه هنرهای نمایشی است.

تالیف کتاب‌های بررسی آثار ساموئل بکت، انتشارات دانشگاه ازاد (۱۳۷۸) و کتاب استلیزاسیون در تئاتر شرق انتشارات دانشگاه صدا و سیما از جمله از آثار مکتوب به قلم دکتر کاظم نظری است.

قادر آشنا پیش از این مدیر مرکز هنرهای نمایشی بود.

اخبار مرتبط

دولت به شبکه‌ نمایش خانگی نگاه حمایتی دارد/ در حال مذاکره با نهادهای بالادستی هستیم

سه هنرمند رایزن فرهنگی می‌شوند/ افتتاح موزه هنرهای معاصر همدان و مشهد تا سال آینده

توضیح اداره کل هنرهای نمایشی درباره توقف موقت اجرای یک تئاتر

0 نظر

ارسال نظر

capcha