ماجرای انفجارهای مرموز در فلسطین اشغالی

ماجرای انفجارهای مرموز در فلسطین اشغالی

به گزارش سراج24؛ ساکنان فلسطین اشغالی صبح سه‌شنبه از شنیده شدن صدای انفجاری مهیب در مرکز فلسطین اشغالی خبر دادند، ارتش رژیم صهیونیستی وعده تحقیق داده اما هنوز توضیح قانع‌کننده‌ای در این خصوص منتشر نکرده است.

روزنامه تایمزاسرائیل نوشته است: «صبح سه‌شنبه صداهایی مهیب در منطقه مرکزی کشور شنیده شده، اما نهادهای امنیتی-از جمله ارتش- توضیح روشنی درباره علت آنها ارائه نداده‌اند.»

این روزنامه نوشته اندکی قبل از ساعت ۱۰ صبح، کاربران فضای مجازی گزارش‌هایی را درباره شنیدن یک صدای مهیب و امواج انفجار که در منطقه «گوش دن» احساس شد گزارش دادند. سه ساعت بعد صدای دیگری شنیده شد.

مطابق این گزارش، صدا و لرزه‌ها در بخش وسیعی از منطقه مرکزی فلسطین اشغالی از جمله تل‌آویو ، «روش هعین» و «پتا تیکوا» شنیده شده است.

یدیعوت‌آحارونوت گزارش داده صدها تا ۵۰ کیلومتری شمال تل‌آویو هم شنیده شده است. پلیس رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با رسانه‌ها مدعی شده که اتفاق غیرمعمولی رخ نداده است که پلیس از آن باخبر باشد.

ارتش اسرائیل نخست در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما در این مرحله از وقوع هیچ رویداد غیرمعمول اطلاعی در دست نداریم و نمی‌دانیم چه اقدامی می‌توانیم برای مطلع شدن از منبع این انفجارها انجام دهیم.»

حدود شش ساعت بعد ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که بعد از تحقیقات به این نتیجه رسیده که صداهای مورد نظر «ظاهراً» بمب صوتی بوده‌اند که در نتیجه پروازهای عادی هواپیماهای نیروی هوایی ایجاد شده‌اند.

زنی که ساکن تل‌آویو است و خواسته نامش فاش نشود درباره شدت لرزه‌ها به وب‌سایت صهیونیستی «والانیوز» گفت: «پنجره‌ها واقعا طوری می‌لرزیدند که عقب و جلو می‌شدند. در طوری تکان می‌خورد انگار که همین الان می‌شکند.»

توضیحات ارتش رژیم صهیونیستی برای بسیاری از ساکنان فلسطین اشغالی قانع‌کننده نبوده است.

اخبار مرتبط

هوشنگ ابتهاج: دلم خون است!

حمایت هالیوودی‌ها از خبرنگار شهید فلسطینی/قاتل «شیرین» مجازات شود

سینمای ایران در کنار فلسطین است

0 نظر

ارسال نظر

capcha