یگان موشکی و پهپادی ما ضربات دردناکتری به دشمن وارد کند

یگان موشکی و پهپادی ما ضربات دردناکتری به دشمن وارد کند

به گزارش سراج24؛ به نقل از المسیره، ضیف الله الشامی وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن گفت: ملت ما استوار و پابرجاست و با ممانعت از ورود فرآورده‌های نفتی به آن، قتل و نابودی آن ممکن نیست.

وی افزود: دلبستن به گرسنگی و محاصره ملت ما، سرانجامش شکست است. ملت ما در قبال متجاوزان و محاصره اعمال شده از سوی آن دست بسته نخواهد ماند.

الشامی تاکید کرد: نیروهای مسلح ما برای ملت یمن پیروزی به ارمغان خواهند آورد. ملت ما هرگز از گرسنگی و محاصره نمی‌میرد و گزینه‌هایی برای درهم شکستن محاصره در اختیار دارد.

وی افزود: تصمیم به محاصره و تحریم ملت یمن قطعاً تصمیمی آمریکایی است. ملت ما امروز به همه قدرت‌های استکباری هشدار می‌دهد که به سوی گزینه‌های بزرگ پیش می‌رود.

الشامی اعلام کرد: انسانیتی که غرب از آن سخن می‌گوید، فقط در جوامع خودشان مهم است و هنگامی که درباره ملت ما و ملت‌های مسلمان است از انسانیت آنها خبری نیست و صدایی از آنها شنیده نمی‌شود.

وی افزود: ملت ما با حضور در راهپیمایی ضد محاصره به دنبال رساندن پیامش به دنیاست. طی هفت سال دشمن نتوانست که اراده ملت یمن را از بین ببرد. ملت یمن تا آزادسازی یمن و نابودی همه توطئه به این روند ادامه خواهد داد.

وزیر اطلاع رسانی یمن با اشاره به نقش انگلیس در تصمیم علیه ملت یمن در زمینه فرآورده‌های نفتی یمن، تاکید کرد: ما مجدداً از یگان موشکی و پهپادی می‌خواهیم که ضربات دردناک‌تری به دشمن وارد کنند.

اخبار مرتبط

منصور هادی از قدرت در یمن کناره گیری کرد؟

ظاهرسازی امارات در واکنش به آتش بس در یمن

توافق عربستان و یمن درخصوص آتش بس ۲ ماهه

0 نظر

ارسال نظر

capcha