معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله:

تلاش آمریکا برای تغییر هویت مقاوم لبنان به شکست خواهد انجامید

تلاش آمریکا برای تغییر هویت مقاوم لبنان به شکست خواهد انجامید

به گزارش سراج24؛ به نقل از العهد، معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تاکید کرد که بسیاری از نامزدهای انتخابات پارلمانی این کشور با دستور سفارت آمریکا تحت عنوان ساقط کردن طرح حزب الله وارد عرصه انتخابات شده اند.

«شیخ علی دعموش» تاکید کرد: این در حالی است که کشور با فروپاشی اقتصادی مواجه است اما هیچیک از آنها در برنامه‌های انتخاباتی خود درباره نحوه مواجهه با بحران‌هایی که کشور با آن دست و پنجه نرم می‌کند، حرفی نمی‌زند.

وی در همایشی که از سوی حزب الله در منطقه دیر قانون النهر برگزار شده بود، تصریح کرد: دشمنان تمام امکانات سیاسی و رسانه‌ای خود را به منظور خدشه دار کردن وجهه حزب الله و شوراندن لبنانی‌ها علیه مقاومت بکار گرفته اند اما در این کار شکست خواهند خورد. آنها از اقدامات حزب الله در زمینه مقابله با جنگ اقتصادی و حجم خدمات رسانی به مردم در خصوص غذا، بهداشت و سوخت برای کاهش درد و رنج مردم سراسیمه شده اند.

دعموش تصریح کرد: آمریکا به دنبال تغییر هویت لبنان و بازگرداندن آن به مرحله ضعف و ناتوانی است تا بتواند بر آن هیمنه یابد به همین دلیل به لبنانی‌ها فشار وارد می‌کند تا تسلیم شوند و شروط و دیکته‌هایش را اجرا کنند و به منظور تغییر وجهه مقاوم، قوی و قدرتمند لبنان از عواملش در انتخابات حمایت می‌کند.

وی افزود: ما در حزب الله خواهان لبنانی قدرتمند، مستقل و آزاد هستیم که وابسته به خارج نیست نه لبنانی که آزادی‌ها در آن سرکوب و دهان‌ها بسته می‌شود. لبنان، عربستان و امارات نیست که هیچ رأی یا صدای مخالف را تحمل نمی‌کنند.

دعموش همچنین تاکید کرد که تمام تلاش‌های آمریکا و متحدانش برای تغییر هویت مقاوم لبنان با هوشیاری، ثبات و پایبندی مردم به مقاومت ساقط خواهد شد و شکست می‌خورد.

اخبار مرتبط

آمریکا تهدیدی علیه صلح جهانی و شهروندانش است

سید حسن نصرالله: مقاومت هیبت اسرائیل را درهم شکست

سید حسن نصرالله: مقاومت در لبنان و فلسطین ثابت کرد که رژیم صهیونیستی شکست پذیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha