مدیرعامل استقلال:

با مردم حق خود را از صداوسیما پس می‌گیریم

با مردم حق خود را از صداوسیما پس می‌گیریم

به گزارش سراج24؛مصطفی آجرلو در نشست خبری آغاز واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس به مردم با بیان اینکه این رویا به واقعیت تبدیل شد، گفت: ۱۵ سال است که وعده‌های زیادی درمورد واگذاری این دو باشگاه شنیده شده و فردا این موضوع به تحقق می‌پیوندد. ما فوتبال حرفه ای را بیش از ۲۰ ساله اغاز کردیم اما امروز این ماجرا به پایان میرسد و مردم هستند که صاحبان این امر هستند. سال ۵۹ امام فرمودند کار مردم را به مردم واگذار کنید هرچند دیر اما این موضوع در نهایت انجام شد.

وی ادامه داد: ما در بورس خانه شیشه ای میسازیم، میخواهیم همه بدانند چه عملیات مالی را انجام میدهیم. اقدام بزرگ شراکت مردم و تولید ثروت است. میخواهیم از معدن فوتبال ثروت تولید کنیم. وقتی مردم کنار ما نبودند در این چند سال حق ما توسط صداو سیما ضایع شد. چراکه محتوا و پر کردن برنامه و موضوع برنامه برای ما بود اما تبلیغات برای تلویزیون!

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: این منصفانه نیست که آن‌ها دارا باشند و ما در تنگدستی باشیم و با بی رحمی صدای ما را نشنوند. من مدت‌هاس که اعلام کردم حق ما را بدهید اما نمی‌دهند اما امروز پایان این ماجرا است ما با مردم حق تضییع شده خود را پس خواهیم گرفت.

اخبار مرتبط

واگذاری ۵۱ درصد سهام استقلال و پرسپولیس تا پاییز ۱۴۰۱

مصدومیتی که سرمربی استقلال را نگران کرد

از تقابل با سرمربی قهرمان یورو تا مربی اسبق صنعت نفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha