برگزاری چهارمین جلسه نقد و گفتگوی نخبگانی به میزبانی نهاد نمازجمعه

برگزاری چهارمین جلسه نقد و گفتگوی نخبگانی به میزبانی نهاد نمازجمعه

به گزارش سراج24؛ بنا بر اعلام مرکز ارتباطات و رسانه نهاد نماز جمعه، چهارمین جلسه نقد و گفتگوی نخبگانی در خصوص بازخوانی رسالتهای نمازجمعه در گام دوم انقلاب اسلامی، توسط دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، روز ‌شنبه  14اسفند‌ماه، از ساعت 14:30 برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که در این جلسه، «آیت‌الله عباس کعبی» عضو مجلس خبرگان رهبری و «حجت الاسلام و المسلمین حبیب‌الله شعبانی» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان به طرح دیدگاهها و تبادل نظر خواهند پرداخت.

گفتنی است پیش از این، به منظور دریافت نقد و نظر نخبگانی و مردمی پیرامون نمازجمعه تراز و استفاده از مطالب ارزشمند اساتید و صاحبنظران حوزوی و دانشگاهی، تشکل ها، اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی و عموم مردم شریف، با اعلام درگاه های ارتباطی نهاد نمازجمعه، فراخوانی اعلام شده بود.

لازم به یادآوری است که منظور از برپایی این جلسات، به هیچ وجه مناظره به مفهوم عرفی آن نیست و در گفتگوها و مباحثات افراد و گروههای فکری درون گفتمانی، منوط به اینکه در فضای اخلاقی صورت پذیرد، برنده و بازنده و حاکم و محکومی وجود نخواهد داشت و برنده قطعی و مطلق تضارب آراء متفکرین انقلابی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است و این جریان فکری با برکت، منجر به هر اصلاح و پیشرفتی شود، گامی در جهت بهبود و تعالی کارآمدی ساختارهای حاکمیتی برای خدمت مؤثرتر به مردم شریف تلقی می گردد.

علاقمندان میتوانند با مراجعه به کانال «شبکه امامت» به نشانی: shabake_emamat@ در پیامرسان ایتا و همچنین در پخش زنده شبکه اجتماعی اینستاگرام در صفحه «شبکه امامت» به نشانی shabake.emamat ، این برنامه را به صورت زنده مشاهده کنند.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم یادبود جانباختگان حادثه آبادان در مساجد و مصلی‌های سراسر کشور

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری خطیب نمازجمعه 12فروردین‌ماه تهران

خانواده موضوع پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha