گاف جدید و عجیب بایدن / این بار اشتباه گرفتن ایران با اوکراین

گاف جدید و عجیب بایدن / این بار اشتباه گرفتن ایران با اوکراین

به گزارش سراج24؛ به نقل از تارنمای شبکه خبری فاکس نیوز، «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی به مناسبت "سخنرانی وضعیت کشور" با هدف محکوم کردن حمله روسیه به اوکراین گفت: پوتین هرگز قلب و روح مردم ایران را به دست نخواهد آورد.

در ویدئویی که از گاف بایدن میان کاربران فضای مجازی دست به دست می شود، کاملا هریس معاون رئیس جمهوری قصد دارد گاف بایدن را تصحیح کند که در آن اوکراینی‌ها و ایرانی‌ها را قاطی کرد.

 مشخص نیست که معاون رئیس جمهور در پاسخ به گاف بایدن چه می گوید، اما برخی ناظران معتقدند که او با گفتن کلمه "اوکراینی" گاف رئیس جمهور را تصحیح می کند.

ویدئویی که در آن بایدن گفت: پوتین ممکن است با تانک در کی‌یف بچرخد، اما هرگز قلب و روح مردم ایران را به دست نخواهد آورد، به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و کاربران با نظرات و بازتوییت آن به بررسی گاف های بیشمار رئیس جمهوری آمریکا پرداختند.

بایدن پیش از این نیز بارهای در سخنرانی های خود اشتباهاتی مرتکب شده بود؛ از جمله اشتباه گرفتن «ترزا می» نخست وزیر پیشین انگلیس با «مارگارت تاچر» و اشتباه گرفتن سال ۲۰۲۱ میلادی با ۲۰۲۰ و گفتن بلند شو به یک فرد فلج.

اخبار مرتبط

ایرانیان خاک مولداوی را ترک کنند

روسیه از انهدام سلاح‌های آمریکایی در اوکراین خبر داد

25 میلیون تن غلات امکان خروج از اوکراین را ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha