فاز دوم کمپین «سانسور حاج قاسم را متوقف کنید» به راه افتاد

فاز دوم کمپین «سانسور حاج قاسم را متوقف کنید» به راه افتاد

به گزارش سراج24؛ کمپین «سانسور حاج قاسم را متوقف کنید» توسط فرهنگسرای رسانه راه‌اندازی شده تا حذف نام و عکس شهید سلیمانی از شبکه‌های اجتماعی مجازی به ویژه اینستاگرام را محکوم کند.

در این کمپین از مردم خواسته شده است که با هشتگ «سانسور حاج قاسم را متوقف کنید» در صفحات مجازی خود نسبت به این اقدام خصمانه شبکه‌های مجازی واکنش نشان دهند.

این پویش همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و مراسم تشییع پیکر پاک ۱۵۰ شهید گمنام آغاز شد و خیل زیادی از علاقه‌مندان به سردار دل‌ها به این کمپین پیوسته و این اقدام شبکه‌های مجازی خارجی را محکوم کردند.

برای پیوستن علاقه‌مندان به این پویش، یک کاور آماده شده بود که در فضای مجازی منتشر شد و در اختیار خبرگزاری‌ها، مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، اهالی رسانه، نخبگان و … قرار گرفت تا با پیوستن به آن درخواست خود مبنی بر متوقف کردن سانسور عکس و نام شهید سلیمانی در رسانه‌های مجازی را به گوش جهانیان برسانند. همچنین تیزر تهیه شده برای این پویش از شبکه‌های مختلف سراسری پخش شد. بر همین اساس جمع زیادی از علاقه‌مندان به شهید سلیمانی به این پویش پیوستند که از آن جمله می‌توان به عموم مردم، فعالان رسانه‌ای و مجازی، مسئولان کشوری و لشکری و… اشاره کرد.

فاز دوم این کمپین از ۲۲ بهمن ماه همزمان با راهپیمایی مردم ایران به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب آغاز شد و جمع زیادی از مردم به این پویش پیوستند که تصاویر آن را در فیلمی که به این مناسبت تهیه شده است می‌توان دید.

بر اساس این گزارش، این کمپین تا حصول نتیجه و برطرف شدن اقدام خصمانه شبکه‌های اجتماعی مجازی مبنی بر حذف اسم و عکس سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت و عموم مردم می‌توانند به آن بپیوندند.

اخبار مرتبط

اسرائیل بازیگر جدید پازل مذاکرات وین / وقتی برای ایران مثلث فشار تشکیل می‌شود

این بار بودجه کانون‌های امورمساجد سیبل شایعات/ چرا از یک مصوبه دولتی وارونه نمایی می‌شود؟

مدعیانی که بدیهیات انتشار محتوا را رعایت نمی‌کنند / پمپاژ اطلاعات غلط ماموریت جدید رسانه سعودی

0 نظر

ارسال نظر

capcha