تمجید ویژه سرمربی پورتو از طارمی:

او فراتر از یک مهاجم است

او فراتر از یک مهاجم است

به گزارش سراج24؛ مهدی طارمی در صعود تیم فوتبال پورتو به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا نقش به سزایی داشت. او در بازی برگشت با لاتزیو که هفته گذشته برگزار شد، یک پنالتی گرفت و این پنالتی را به گل تساوی پورتو تبدیل کرد. او در ادامه به شکل زیبایی یک پاس گل به هم تیمی خود داد و درخشش خود را کامل کرد.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در نشست خبری بعد از بازی با لاتزیو ترجیح داد از طارمی به صورت انفرادی تعریف نکند و عملکرد خوب او را در قالب تیمی و کمک سایر بازیکنان خلاصه کند.

کونسیسائو بعد از گذشت چند روز از آن مسابقه، این فرصت را پیدا کرد تا بیشتر درباره سبک بازی و نحوه استفاده از مهاجم ایرانی اش صحبت کند.

وی در نشست خبری قبل از بازی با ژیل ویسنته که روز گذشته برگزار شد، در خصوص تغییر پست طارمی در دیدارهای اخیر، از تصمیماتش دفاع کرد و گفت: وقتی طارمی را پشت سر مهاجم قرار دادم، همه تعجب کردند.

سرمربی پورتو افزود: حتی خواندم و شنیدم که طارمی خودش را خسته می‌کند و توانایی تمام کنندگی را ندارد که این نظر بی معنی و مضحک است. حالا حق با من است؛ طارمی چیزی فراتر از یک مهاجم است.

کونسیسائو در ادامه تاکید کرد که به توانایی‌های مهاجم تیمش اعتماد داشته اشت: من همیشه طارمی را به این شکل می‌دیدم؛ با توانایی بیش از یک مهاجم تمام کننده. ویژگی‌هایی که او دارد فراتر از لحظه گلزنی و تمام کنندگی است. او می‌تواند به بخش تهاجمی تیم پویایی بدهد بدون آنکه کارهای بدون توپ را فراموش کند.

اخبار مرتبط

اقدام بشردوستانه ستاره تیم ملی ایران در پرتغال+عکس

طارمی در پورتو می‌ماند؟

طارمی با پرچم ایران در جشن قهرمانی پورتو

0 نظر

ارسال نظر

capcha