احمدیان: فدراسیون بسکتبال را پاسخگو خواهم کرد

احمدیان: فدراسیون بسکتبال را پاسخگو خواهم کرد

به گزارش سراج24؛ کرم احمدیان درباره مهم‌ترین اقدامی که باید برای بسکتبال انجام شود، گفت: ما باید در وهله اول اتحاد و همبستگی را سرلوحه کار خود قرار دهیم. علاوه بر این لازم است از ظرفیت پیشکسوتان و افراد صاحب نظر در بسکتبال به نحو احسن استفاده کرد.

نامزد انتخابات فدراسیون بسکتبال تصریح کرد: منظور بنده تیم‌سازی نیست، بلکه حرفم این است که باید افراد شایسته در فدراسیون بسکتبال گرد هم آیند .

احمدیان درباره برنامه‌های خود در صورتی که به عنوان رئیس فدراسیون بسکتبال انتخاب شود، گفت: حتما شفافیت مالی خواهم داشت و عملکرد خود در فدراسیون بسکتبال را گزارش می‌دهم.

وی با بیان اینکه فدراسیون بسکتبال، فدراسیون مبارزه با رانت‌خواری و فساد است، گفت:  بنده می‌خواهم به طور جدی کار کنم و قصدم خدمت کردن است.

 

فدراسیون بسکتبال را پاسخگو خواهم کرد/ هر ۶ ماه گزارش عملکرد ارائه می‌دهم

نامزد انتخابات فدراسیون بسکتبال با اشاره به اینکه یکی دیگر از برنامه‌های بنده در بخش قهرمانی با توجه به پیر شدن سن تیم ملی ، هدفم جوانگرایی میباشد و در همین راستا تشکیل تیمهای زیر مجموعه تیم ملی را مد نظر داریم و استعدادیابی به معنای واقعی خواهد بود،خودم نزدیک به ۳۰ سال بسکتبال  در اکثر شهرهای ایران بازی کردم و همه را می‌شناسم و می‌دانم استعدادها در کدام مناطق هستند.

احمدیان ادامه داد: بنده در توسعه بسکتبال در بخش همگانی با کمک شهرداریها از همه فضاها و امکانات شهری استفاده می‌کنم چرا که می‌خواهم بسکتبال را به مردم نشان دهم.

رئیس هیات بسکتبال کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید خانه‌های بسکتبال را در همه استان‌ها داشته باشیم، گفت:  دغدعه اصلی هیات های استانی نداشتن خانه های تخصصی بسکتبال و همچنین اسپانسر مالی میباشد که با رایزنی با مدیر کل اداره ورزش و جوانان و استانداریهای محترم این مشکل را حل خواهم کرد.

اخبار مرتبط

بانوان بسکتبال باویلچر همچنان کمبود ویلچر دارند

۱۴ هزار خانواده دارای ۲ معلول خانه دار می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha