تاریخ ثبت نام قطعی متقاضیان سفر به سوریه در نوروز مشخص شد

تاریخ ثبت نام قطعی متقاضیان سفر به سوریه در نوروز مشخص شد

به گزارش سراج24؛ در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به برنامه ریزی انجام شده برای اعزام‌های عتبات مقدسه سوریه از ایستگاه‌های پروازی تهران، مشهد، تبریز، کرمان و شیراز از تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ لغایت ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ به اطلاع می‌رساند متقاضیانی که در پیش ثبت نام سوریه ثبت نام نموده اند برای انتخاب کاروان و قطعی کردن ثبت نام می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹ اسفند ماه لغایت ۱۰ صبح چهارشنبه مورخ ۱۱ اسفند ماه به سامانه زیارت به نشانی (https:‏/‏/ziarat.haj.ir) مراجعه و یا از طریق دفاتر زیارتی سطح استان اقدام فرمایند.

این اطلاعیه می‌افزاید: بدیهی است بعد از اتمام زمان تعیین شده برای ثبت نام متقاضیانی که پیش ثبت نام داشته اند، ظرفیت باقی مانده در اختیار عموم قرار گرفته تا دفاتر زیارتی و دیگر متقاضیان ثبت نام نمایند.

تذکرات مهم:

۱‏- اعزام‌هایی که برنامه ریزی شده است فقط به صورت هوایی می‌باشد.

۲‏- ثبت نام به صورت انفرادی و گروهی میسر می‌باشد، افرادی که متقاضی اعزام با هم هستند در یک گروه ثبت نام می‌نمایند مانند اعضای یک خانواده، در اینصورت هر گروه از یک سرگروه و افراد زیر گروه وی (همراهان) تشکیل می‌شود که لازم است مشخصات سرگروه و همراهان (کد ملی، تاریخ تولد) به صورت صحیح در فرم پیش ثبت‌نام سامانه درج گردد.

۳‏- هر نفر فقط یکبار و در یک گروه می‌تواند (بعنوان سرگروه یا همراه) ثبت‌نام نماید.

۴‏- باتوجه به اطلاع رسانی‌های مرتبط با ثبت نام از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه، ثبت شماره تلفن همراه سرگروه (یا یکی از نزدیکان وی) در فرم ثبت‌نام الزامی است.

۵‏- تاریخ تولد افراد باید به صورت کامل شامل روز، ماه و سال (بصورت چهار رقمی) در فرم درج شود.

۶‏- کدملی همه افراد ده رقمی بوده و باید کلیه ارقام (صفرهای سمت چپ) آن بطور کامل در فرم ثبت شود.

۷‏- بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه منفی آزمایش PCR برای ۷۲ ساعت قبل از پرواز الزامی است.

۸‏- هزینه تست PCR در برگشت زائرین در هزینه پرداختی زائرین لحاظ شده است.

۹‏- مهلت پرداخت هزینه سفر سه ساعت بعد از ثبت نام قطعی می‌باشد و افرادی که هزینه سفر را در مهلت یادشده پرداخت ننمایند به صورت روزانه در ساعت‌های ۱۰، ۱۴و ۱۸ از کاروان حذف می‌گردد.

اخبار مرتبط

جزئیات ثبت‌نام و هزینه سفر زمینی عتبات

حضور 30 روزه زائران حج 1401 در عربستان/ معاون سازمان حج: محدودیتی در اسکان حجاج نداریم

اطلاعیه سازمان حج و زیارت در خصوص حج تمتع ۱۴۰۱

0 نظر

ارسال نظر

capcha