نوری:

۱۵۰۰ دانشجومعلم برای جبران نقصان آموزش مجازی درنظر گرفته شده است

۱۵۰۰ دانشجومعلم برای جبران نقصان آموزش مجازی درنظر گرفته شده است

به گزارش سراج24؛ یوسف نوری در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی، اظهار کرد: بدون شک ایثار و فداکاری جوانان در دوران دفاع مقدس فراموش ناشدنی است و ما مسوولان باید از آن، درس بیاموزیم. شهدا و مدافعان حرم به‌واسطه سنت حسنه‌ای که در نظام تعلیم و تربیت کشور پیاده کرده‌اند، الگو هستند.

نوری با اشاره به اعتماد امام جمعه تبریز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه به‌عنوان اینکه دانش‌آموز سخنران باشد یا امور اجرایی این آیین را عهده‌دار باشد، بیان داشت: به یقین می‌توان گفت که دانش‌آموزان، بیش از ما در تربیت نسل آینده‌ساز و همسالان خود، تأثیرگذار هستند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برگزاری اجلاسیه نماز، زمینه‌ای برای عمل به قرآن است، گفت: با حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی شاهد تحول در امر پیاده سازی نماز و نهضت نمازخانه‌سازی، در استان بوده‌ایم.

وی، خواستار تسری امر حمایت روحانیون از دانش‌آموزان در سطح کشور بوده و ادامه داد: ما با تمام ظرفیت تلاش خواهیم کرد حضور مؤثر روحانیون در نظام تعلیم و تربیت فراهم شود، چراکه آموزش و پرورش از حوزه و روحانیت جدا نبوده است.

نوری در ادامه تصریح کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده، یک‌هزار و ۵۰۰ دانشجو معلم برای جبران نقصان آموزش مجازی در راستای «عدالت آموزشی» و «نصیب برابر» در نظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط

وزیر آموزش و پرورش: اشکالات مصوبه‌ رتبه بندی معلمان رفع شده است

طرح رتبه‌بندی از اول شهریور ۱۴۰۰ در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد

معلمان مطالبات خود را مطرح کردند/ «رتبه‌بندی» به کجا رسید؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha