حجت الاسلام قمی: اولویت نخست جهاد تبیین است

حجت الاسلام قمی: اولویت نخست جهاد تبیین است

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام محمد قمی ظهر چهارشنبه در دیدار با نمایندگان حوزه هنری استان‌ها در کرمان گفت: طی ۶ ماه اخیر مقام معظم رهبری ۳۰ بار در سخنرانی‌های خود به کلمه جهاد تبیین اشاره کرده‌اند که این مساله نشان از اهمیت این نوع جهاد دارد و باید در امور مختلف در اولویت قرار گیرد.

وی تصریح کرد: جهاد تبیین در زمینه هنر نیز می‌تواند گره‌گشا باشد و بسیاری از مشکلات را برطرف کند و کوتاهی در این امر نیز موهبت‌های ویژه امام عصر (عج) را سلب می‌کند.

وی ادامه داد: در این مسیر باید کارهای بزرگی انجام شود تا میزان اثر گذاری را افزایش دهد و این امر نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه جایگاه، اخلاص و ولایتمداری سردار سلیمانی موجب توجه ویژه مردم به ایشان شد، بیان کرد: اخلاص این شهید به حدی بود که ایشان را به جایگاه ویژه رساند و حالا ما به ایشان غبطه می‌خوریم و در مقابل روح این شهید بزرگوار تعظیم می‌کنیم.

وی افزود: حاج قاسم ولایتمدار بود و روی مسائل انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری متمرکز بود که در واقع همان رفع مشکلات مردم است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به زیست بوم هر منطقه ادامه داد: نگاه و توجه به زیست بوم یک ضرورت اصلی است در کرمان موهبتی به نام مرقد مطهر سردار دل‌ها وجود دارد و باید در برنامه‌ریزی‌ها به این مساله توجه جدی کرد.

حجت الاسلام قمی ادامه داد: مدیران در استان‌ها باید به زیست بوم هر منطقه توجه داشته باشند و با هم افزایی و متناسب با زیست بوم برنامه‌های هر استان را مشخص و روی آن کار کنند.

اخبار مرتبط

جهاد تبیین مهمترین راهکار در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن

لزوم تربیت روایتگرجوان دفاع مقدس/روایتگری نوک پیکان جهادتبیین است

نشست تخصصی مجازی روزگار جهاد تبیین برگزار خواهد شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha