کارگردان «بلفاست» جلوی دوربین نولان می‌رود

کارگردان «بلفاست» جلوی دوربین نولان می‌رود

به گزارش سراج24؛ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اسکرین دیلی، تصویربرداری اصلی (Principal photography) فیلم اوپنهایمر کریستوفر نولان آغاز شده و کنت برانا به تیم بازیگران این فیلم مهیج درباره پدر بمب اتم، پیوسته است.

برانا که پیش‌تر در فیلم‌های تنت و دانکرک نولان بازی کرده بود و در حال حاضر برای فیلم بلفاست نامزد سه جایزه اسکار است، در این فیلم با امیلی بلانت، مت دیمون، رابرت داونی جونیور، فلورانس پیو، بنی سفدی، جاش هارتنت و رامی مالک همبازی خواهد شد.  

استودیو یونیورسال پیکچرز و سینکوپی، شرکت فیلمسازی نولان و همسرش، اولین عکس از کیلیان مورفی در نقش جی. رابرت اوپنهایمر را منتشر کرده و اعلام کردند این فیلم در چند لوکیشن مختلف در آمریکا از جمله نیومکزیکو، کالیفرنیا و نیوجرسی فیلمبرداری خواهد شد.

 اولین عکس منتشر شده از فیلم «اوپنهایمر»

نولان فیلم اوپنهایمر را از روی فیلمنامه‌ای می‌سازد که براساس کتاب پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی. رابرت اوپنهایمر اثر کای برد و مارتین جی. شروین نوشته است.  

اوپنهایمر در تاریخ ۲۱ ژوئیه سال ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ۱۴۰۲) در سینماهای آمریکای شمالی اکران می‌شود و کمپانی یونیورسال پیکچرز پخش جهانی آن را برعهده خواهد داشت.

اخبار مرتبط

دومین نشست فیلم بازی با اکران و نقد فیلم «تلقین»

طبایی: تا وقتی که فیلم «تلقین» را چند بار نبینید، متوجه داستان نمی شوید/ هاشمی: نولان علاقه زیادی به گیم دارد

کریستین بیل در «لیگ عدالت» بازی نمی کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha