۲ پیشنهادِ بازی به محمد کاسبی در بیمارستان/ «سه در چهار» و «خوش رکاب» ساخته می‌شوند

۲ پیشنهادِ بازی به محمد کاسبی در بیمارستان/ «سه در چهار» و «خوش رکاب» ساخته می‌شوند

به گزارش سراج24؛ فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر بعد از 35 روز که در بخشِ مراقبت‌های ویژه بیمارستان عرفانِ سعادت‌آباد بستری بود برای ادامه درمان به بیمارستان قلب شهید رجایی منتقل شد. خانواده محمد کاسبی ضمن تشکر از زحماتِ بابک شریف کاشانی پزشک معالج او، اعلام کردند که ادامه درمان در بیمارستان شهید رجایی تحت‌نظر دکتر مجید ملکی ادامه پیدا می‌کند.

یلدا کاسبی در گفت‌وگویی همچنین تأکید کرد: وضعیت عمومی پدرم پایدار شده و قرار است پزشکان و گروه متخصصین درباره جراحی قلبِ او، تصمیم‌گیری‌شان را اعلام کنند. 

یکی از نکاتِ جالب، چراغِ سبزی بود که علی شاه حاتمی کارگردان سریال «خوش رکاب» در جریانِ اکران فیلم پسرش در جشنواره فیلم فجر روشن کرد. او در گفت‌وگویی از ساخته شدن سری جدید این سریال خبر داد و گفت: ما فصل سوم «خوش‌رکاب» را نوشتیم و تقدیم سیمافیلم کردیم. قرار است با آقای کاسبی کار کنیم. این دیگر بستگی به دوستان‌مان در سازمان صدا و سیما دارد که بخواهند قسمت سوم را بسازند یا نسازند. 

شاه‌حاتمی حتی در جریانِ این گفت‌وگو به موضوعِ فصل سومِ «خوش‌رکاب» تلویحاً اشاره کرد که پرداختن به معضلات اجتماعی است.

پیگیرِ این نکته شدیم که آیا قرار است محمد کاسبی در این سریال ایفای نقش کند یا نه. یلدا کاسبی به این سؤال پاسخ داد و افزود: مجید صالحی در ملاقات با پدرم خبر داد که قرار است سری جدید سریال «سه در چهار» را بسازد و محمد کاسبی و مهران رجبی همچون سری قبل، بازیگران نقش اصلی این سریال‌اند. پدرم ابراز امیدواری کرده پس از بهبودی حالش بتواند در صورت ساخت سری جدید «خوش رکاب» و فصل جدید «سه در چهار» ایفای نقش کند. 

خانواده محمد کاسبی ضمن تشکر از همه عزیزانی که با دعا، آرزوی خیر و حمایت‌های معنوی و حضورشان موجبات دلگرمی و اطمینان خاطر این هنرمند را فراهم آوردند، ابراز امیدواری کردند که گروه پزشکان متخصص بیمارستان شهید رجایی که یکی از بهترین‌ بیمارستان‌های جراحی قلب به شمار می‌رود، بهترین تصمیم را به جهت جراحی و درمان قلب پدرم خواهند گرفت.

اخبار مرتبط

محمد کاسبی باردیگر در بیمارستان بستری شد

وزیر ارشاد با محمد کاسبی دیدار کرد/ مأموریت صندوق اعتباری هنر

رئیس حوزه هنری چفیه رهبر انقلاب را به محمد کاسبی اهدا کرد +ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha