پرواز ۴۰ دقیقه ای پهپاد حزب الله در عمق ۷۰ کیلومتری اراضی اشغالی

پرواز ۴۰ دقیقه ای پهپاد حزب الله در عمق ۷۰ کیلومتری اراضی اشغالی

به گزارش سراج24؛ به نقل از المنار، حزب الله لبنان امروز جمعه بیانیه‌ای را در خصوص حادثه امنیتی در شمال اراضی اشغالی صادر کرد. در بیانیه حزب الله آمده است: مقاومت اسلامی امروز یک پهپاد را به داخل خاک فلسطین اشغالی فرستاد.

بر اساس این گزارش، حزب الله در این بیانیه آورده است: پهپاد مقاومت اسلامی به مدت ۴۰ دقیقه در آسمان اراضی اشغالی اقدام به گشت زنی کرد. مأموریت این پهپاد، انجام فعالیت شناسایی بوده است.

حزب الله افزوده است: مأموریت شناسایی تا طول ۷۰ کیلومتر از شمال فلسطین اشغالی امتداد یافت. علیرغم تمام تلاش‌های پی‌درپی و متعدد دشمن برای سرنگونی پهپاد «حسان»، این پهپاد به سلامت از اراضی اشغالی بازگشت.

در پایان بیانیه حزب الله آمده است: پهپاد حسان پس از انجام موفقیت آمیز مأموریت خود به لبنان بازگشت. این درحالی است که دشمن صهیونیستی نتوانست هیچ آسیبی به این پهپاد که حسان نام دارد، برساند.

گفتنی است، رسانه‌های رژیم صهیونیستی عصر امروز از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در جلیل علیا واقع در شمال فلسطین اشغالی و جولان اشغالی خبر داده بودند. برخی رسانه‌ها نیز اعلام کرده بودند که یک پرنده ناشناس وارد آسمان اراضی اشغالی شده بود.

اخبار مرتبط

اعلام نتایج نهایی انتخابات لبنان در ۷ حوزه انتخابی

انتخابات پارلمانی لبنان در جوی آرام پایان یافت

آرایش نیروها و پیش بینی نتایج

0 نظر

ارسال نظر

capcha