واردکردن شوک به مذاکرات بازی نخ نما شده/ضرورت توجه به جهادتبیین

واردکردن شوک به مذاکرات بازی نخ نما شده/ضرورت توجه به جهادتبیین

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه تبریز که با حضور پرشور مردم تبریز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مصلی اعظم امام خمینی تبریز برگزار شد افزود: این روزها شاهد حضور صهیونیست‌ها در وین هستیم، این یک سناریو جدید دارد که القای گذاره قطعی توافق از سوی سیاست‌گذران برای شوک وارد کردن به مذاکرات برای امتیاز گرفتن بیشتر است.

وی سپس افزود: مقامات آمریکایی سابقه چنین حرکاتی را در توافقات داشتند ولی دیگر بدانند که اجرای نمایش‌های مختلف با تعویض مهره‌ها و تغییر سناریو سودی ندارد و این بازی‌ها نخ نما شده است.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه بارها ایران تعویض مهره و سناریو را در مذاکرات تجربه کرده است، ادامه داد: ایران یک بسته محتوایی و مشخص آورده است که زمانی پای توافق می‌آید که تضمین محور باشد. امروز ایران انقلابی دست آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی را خوانده و هرگز شرایط به سال ۹۲ بر نخواهد گشت.

قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز فراموش شدنی نیست

آل هاشم سپس به قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز اشاره داشت و گفت: قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز فراموش شدنی نیست، این روز، روز بیداری مردم آذربایجان است و چقدر این حرکت زیبا بود.

وی به سخنرانی دیروز مقام معظم رهبری در خصوص قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز اشاره کرد و گفت: ۲۹ بهمن استمرار حرکت ۱۹ دی قم بود و بی‌شک آذربایجان نقطه وحدت ملت ایران است.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه اگر ۲۹ بهمن نبود حرکت مردم قم در ۱۹ دی ماه فراموش می‌شد، افزود: در تبریز با حمایت شهید آیت‌الله قاضی طباطبایی مردم بیدار شدند و این حرکت را آغاز کردند.

وی با تاکید بر اینکه رهبری می‌فرمایند تبریز و حرکت ۲۹ بهمن یک نکته در وحدت ملی است و یکی از امتیازات تبریزی‌ها ارادت بیشتر به اهل بیت است، افزود: از رهبر معظم انقلاب که دیروز در بیانات ارزشمند خود فرمودند که درخشش تبریز در تاریخ انقلاب فراموش نشدنی است تشکر می‌کنیم.

موضوع فرزند آوری در جامعه مورد توجه قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی سپس به بیانات رهبری در خصوص فرزند آوری اشاره کرد و گفت: موضوع فرزندآوری در جامعه باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بر ضرورت جهاد تبیین نیز اشاره کرد و اهمیت این موضوع را گوشزد نمود.

آل هاشم با اشاره به برگزاری اعتکاف در استان گفت: از اعتکاف جوانان بازدیدی داشتم، چه جوانان خالصی داریم که برای کشور برکت هستند.

اخبار مرتبط

خاورمیانه از مدار اراده آمریکا خارج شده است

شهید بهشتی یک نیروی تحول‌آفرین بود

هدف قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام امتیازگیری است

0 نظر

ارسال نظر

capcha