دریادار تنگسیری:

امنیت پایدار و مطلوبی در شمال خلیج فارس برقرار است

امنیت پایدار و مطلوبی در شمال خلیج فارس برقرار است

به گزارش سراج24؛دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری روز جمعه در بازدید از یگان های نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هدف از تداوم این بازدیدها و مشاهده عینی وضعیت یگان های مستقر در منطقه شمال خلیج فارس،  بررسی آخرین وضعیت آمادگی‌های رزم  یگان ها و عرض خداقوت به رزمندگان دریا دل منطقه سوم نیروی دریایی سپاه می‌باشد.

وی ادامه‌ داد: الحمدلله بررسی‌های میدانی  نشان از وجود روحیه غیرت دینی، شجاعت و سلحشوری نیروها و آمادگی کامل سامانه‌ها و تجهیزات عملیاتی در تمامی وضعیت های رزم دریا پایه است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: سطح آمادگی‌ها برای دفاع از مرزهای آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان مثبت است و نقش و تأثیر معنویت در آمادگی رزم را هم باید لحاظ کرد.

وی افزود: آنچه در نیروهای مسلح و نیروی دریایی سپاه موج می زند، مشاهده روحیه معنوی و برادری است که هر چه تقویت شود هنوز جا برای ارتقاء دارد و باید بیشتر مورد توجه همه ما رزمندگان قرار گیرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن بازدید از یگان های نیروی دریایی سپاه در منطقه شمال خلیج فارس از نزدیک وضعیت آمادگی رزم و توان رزمی- عملیاتی یگان های شناوری، موشکی، جنگال و پهپادی را مورد بررسی میدانی قرار داد و آخرین تاکتیک ها و برنامه های ارتقاء توان رزم را به فرماندهان یگان های عمل کننده ابلاغ کرد.

دریادار پاسدار تنگسیری با حضور در یادمان شهدای والفجر ۸ به مقبره شهدای والامقام و یادمان شهدای والفجر هشت، ادای احترام کرد.

اخبار مرتبط

حضور مردم در صحنه مهم‌ترین مولفه قدرت و امنیت ملی است

استان کرمانشاه علاوه بر امنیت مرزها در امنیت غذایی نیز نقش ارزشمندی دارد

دریادار تنگسیری: بیمارستان صحرایی ‌سپاه در سایه‌خوش برپا شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha