یادداشت؛

جاهلیت را غیرت ندانیم

جاهلیت را غیرت ندانیم

به گزارش سراج24؛ نسترن نیک اعتقاد: امنیت در کنار همسر کمترین حقوقی‌ست که یک زن باید داشته باشد و کسی هم حق تصرف این حق را ندارد. مع‌الاسف در طول تاریخ بسیار زنانی بودند که به دلایل متعددی اعم از عدم حق انتخاب همسر تعصبات قومی و قبیله ای و... از این حق طبیعی محروم شدند.
 چندی پیش شاهد تصاویر دلخراشی از عدم امنیت کنار همسر بودیم. جوانی که به اصطلاح به نام غیرت سر از تن همسر خود جدا کرده بود. ما عنوان‌ش را غیرت نمی‌گذاریم، این کار جهالت است، جهالتی که سعی می کند خودش را پشت کلمه ای به نام غیرت پنهان کند .
اپوزیسیون ها هم خواسته شان این است که غیرت را اینگونه نمایش دهند و در ادامه به پای فرهنگ ایرانی و اسلامی تمام کنند.
شاید لازم است یادآوری کنیم وقتی که بعثی ها خرمشهر را گرفته بودند پیکر بی جان و عریان دختری ایرانی را مقابل چشم همگان بالاتر از کارون به دار آویخته بودند. سه تن از رزمنده های ایرانی شهید شدند تا بتوانند پیکر را از مقابل چشم همگان پایین بیاورند‌. جنابان اپوزیسیون، دستآورد فرهنگ ایرانی و اسلامی این است نه آن تصاویر دلخراشی که در اهواز دیده اید و برای اینکه بتوانید روی احساسات جامعه موج سواری کنید به آن برچسب غیرت زده اید! فلذا اگر مجرم غیرتی داشت سر بریده همسرش را بدون هیچ پوششی و عریان مقابل چشم همگان نمی‌آورد. جاهلیت را غیرت ندانیم!

اخبار مرتبط

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست

آقای فروشنده

نیش زهرآلود «عنکبوت مقدس» بر قلب اسلام و ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha