ایمان راسخ مردم ایران موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است

ایمان راسخ مردم ایران موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است

به گزارش سراج24؛ سرهنگ حسن عسکری سه شنبه شب در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در مسجد جامع روستای تودارملا بخش کلاترزان اظهار کرد: ۴۳ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و رهبر معظم انقلاب در چهلمین سالگرد انقلاب بیانیه گام دوم انقلاب را صادر کردند.

وی افزود: در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب دستاوردها و موفقیت‌های گذشته را یادآوری نموده اند و مسیر عزتمند انقلاب را در گام دوم تبیین کرده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد: طی این ۴۳ سال شاهد انواع کارشکنی‌ها و دشمنی‌ها از سوی دشمنان بوده ایم و دشمنان به خوبی می‌دانند که اگر جمهوری اسلامی به همه اهدافش برسد تمامی منافع استکبار جهانی در منطقه از بین خواهد رفت و دست آنها از منابع مسلمانان کوتاه خواهد ماند.

سرهنگ عسکری افزود: دشمنان از فتنه‌ها و جنگ هشت ساله اکنون به تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی روی آورده اند و معیشت مردم ایران را مورد هجمه قرار داده اند.

وی خاطرنشان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب آمده است که باید به گذشته خودمان افتخار کنیم و به آینده امیدوار باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج تصریح کرد: ایمان راسخ مردم ایران موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان شده است چرا که مردم با تبعیت از رهبری حضوری حداکثری در میدان داشته اند.

وی افزود: مردم ایران در اولین گام با انقلاب اسلامی نظام شاهنشاهی را کنار گذاشتند و نظام جمهوری اسلامی را جایگزین کردند.

سرهنگ عسکری اظهار داشت: تشکیل و استقرار دولت اسلامی گام سوم انقلاب اسلامی ایران بود که همه کارگزاران نظام اسلامی باید اسلامی فکر کنند که هنوز با این مبحث فاصله داریم.

وی افزود: گام چهارم جامعه اسلامی است که مردم به چارچوب‌های اسلامی معتقد باشند و سبک زندگی آنها منطبق با آموزه‌های اسلامی باشد که هنوز این مهم نیز کامل محقق نشده است.

وی خاطرنشان کرد: گام پنجم نیز رسیدن به تمدن نوین اسلامی است و امیدواریم حکومتی که خداوند متعال وعده داده است را محقق کنیم.

محمد صالح ملایی دهیار روستای «تودار ملأ» نیز در این مراسم اظهار کرد: این روستای ۱۵۰ خانواری و ۵۵۰ نفری در ۲۵ کیلومتری سنندج قرار دارد و ۹ شهید گرانقدر را تقدیم انقلاب کرده است.

وی افزود: کم آبی، آب شرب نامناسب، عدم تکمیل طرح هادی روستا، سیستم و شبکه نامناسب فاضلاب روستا، گیرنده موبایل و اینترنت ضعیف، کمبود امکانات ورزشی از جمله دغدغه‌های مردم این منطقه است.

راست خدیو بخشدار کلاترزان نیز در این مراسم اظهار کرد: بهار ۱۴۰۰ جشن گاز دار کردن تمام روستاهای بخش کلاترزان را جشن می‌گیریم.

وی افزود: از ۴۷ روستا تنها ۲۸ روستا دارای شبکه موبایل هستند و این مهم باید در بخش کلاترزان رفع شود

راست خدیو تصریح کرد: از دستگاه‌های خدمت رسان آب و فاضلاب و مخابرات انتظار می‌رود در این بخش خدمات بیشتری انجام دهند.

اخبار مرتبط

دشمن شناسی و بصیرت تنها راهکار مقابله با توطئه‌های دشمنان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha