پخش برنامه‌های حرم رضوی در شب حلول ماه رجب از شبکه‌های رادیویی

پخش برنامه‌های حرم رضوی در شب حلول ماه رجب از شبکه‌های رادیویی

به گزارش سراج24؛ همزمانی ماه رجب با چهارشنبه‌های امام رضایی که مدتی است در قالب یک پویش ملی آغاز شده، باعث شده تا محوریت برنامه‌های این هفته این پویش نیز به حلول ماه رجب اختصاص داشته باشد.

پخش مراسم دعای ماه رجب

در این راستا به همت مدیریت رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و در چهارشنبه‌های امام رضایی، امروز ۱۳ بهمن ماه ویژه برنامه حلول ماه رجب، ساعت ۱۶:۳۰ از سیمای خراسان رضوی و ساعت ۲۱ از شبکه قرآن و معارف سیما به روی آنتن می‌رود. همچنین مخاطبان شبکه سه سیما نیز ساعت ۲۲:۱۵ با پخش مراسم دعای ماه رجب که در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد، همراه زائران خواهند بود.

«مصطفی راغب» مهمان برنامه تشرف

ویژه برنامه «تشرف» نیز امشب حوالی ساعت ۲۳ با حضور مصطفی راغب؛ خواننده جوان یزدی به میزبانی سید محمد حسینیان برگزار و از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

چهار برنامه رادیویی و تلویزیونی

از دیگر برنامه‌های مدیریت رسانه‌های صوتی و تصویری آستان قدس در چهارشنبه‌ی امام رضایی می‌توان به پخش ویژه‌برنامه «سقاخانه» در ساعت ۱۸:۳۰ از رادیو زیارت، پخش قرائت «زیارت امین‌ا…» در ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه قرآن و پخش ویژه‌برنامه «با تو حالم خوبه» در ساعت ۲۰ از رادیو جوان اشاره کرد. بینندگان شبکه قرآن نیز می‌توانند در ساعت ۲۱:۵۰ مخاطب سلسله مباحث معارفی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی باشند.

دو برنامه برای مخاطبان غیرایرانی

پخش یک جز ترتیل‌خوانی قرآن کریم در حرم مطهر رضوی، در ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه القرآن کربلا و پخش ویژه برنامه «شمس الشموس» در ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه کربلا نیز از جمله برنامه‌های مناسبتی این روز برای مخاطبان بین‌المللی خواهد بود.

اخبار مرتبط

اعمال اختصاصی روز آخر ماه رجب چیست؟

نمازی که پیامبر اعظم (ص) به سلمان فارسی سفارش کردند

روزه ای که درهای جهنم را به روی روزه دار می بندد

0 نظر

ارسال نظر

capcha