در پیامی؛

حجت الاسلام علی اکبری رحلت آیت الله صافی گلپایگانی را تسلیت گفت

حجت الاسلام علی اکبری رحلت آیت الله صافی گلپایگانی را تسلیت گفت

به گزارش سراج24؛ متن پیام تسلیت محمد جواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به شرح ذیل است:

«رحلت جانسوز فقیه دلسوخته اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام، شیخ الفقهاء و المجتهدین، حضرت آیت‌الله العظمی حاج شیخ لطف‌الله صافی قدس‌الله‌نفسه‌الزکیه، سوگی بزرگ و ثلمه‌ای جانکاه برای جهان اسلام و تشیع و خصوصا حوزه‌های علمیه است.
 ایشان از الگوهای شایسته علم و معرفت و فقاهت بوده و در طهارت نفس و صداقت لسان و صراحت لهجه در دفاع از حریم آل‌الله‌علیهم‌السلام و تواضع و ساده‌زیستی کم نظیر بودند.
همراهی آن فقیه الهی و ولایی با نهضت امام خمینی (ره) و انقلاب و نظام اسلامی و نقش موثر و ماندگار ایشان در سال‌های پس از انقلاب اسلامی فراموش ناشدنی است.
اینک آن روح بلند و جان مصفا که همواره بیقرار داغ و سوگ اهل‌بیت  علیهم‌السلام و در سوز و گداز هجران و غیبت حضرت خاتم الاوصیاءعلیهم‌صلوات‌الله بود، در جوار موالیان کرامش میهمان و متنعم است و به آرامش ابدی در نزد ایشان باریافته است.
اینجانب به نیابت از ائمه مکرم جمعه و نمایندگان محترم ولی‌فقیه و اعضای ارجمند شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه رحلت تأسف‌بار آن فقیه عالی‌مقام و مرجع عظیم‌الشأن را به محضر امام‌زمان ارواحنافداه و مراجع معظم تقلید و رهبر معظم انقلاب اسلامی، حوزه‌های علمیه،همچنین به بیت شریف حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمد رضا گلپایگانی قدس‌الله‌نفسه و بخصوص بیت مکرم آن فقیه سفر کرده به ویژه آقازادگان مکرم ایشان تسلیت و تعزیت می‌گویم و علو درجات را برای آن بزرگوار و صبر و اجر را برای خاندان معظم و علاقمندان و دوستداران بی‌شمار ایشان از درگاه خداوند علیم و قدیر تمنا می‌کنم.

والسلام علیکم و رحمه الله
محمد جواد حاج علی اکبری
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه»

اخبار مرتبط

نگاه به وحدت و برادری اسلامی را به نسل جوان منتقل کنیم / دشمنان اسلام از نمازجمعه وحشت دارند

حاشیه‌ها مانع ساخت فیلم‌های ورزشی هستند

حداد عادل: خدمات آیت الله صافی گلپایگانی در پیشگاه الهی مأجور خواهد بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha