رئیس سازمان محیط زیست:

ارتقای تالاب انزلی در سطح بین المللی در دستور کار دولت است

ارتقای تالاب انزلی در سطح بین المللی در دستور کار دولت است

به گزارش سراج24؛ علی سلاجقه ظهر جمعه در جریان بازدید از پروژه‌های شهرستان انزلی و در جمع خبرنگاران با اشاره به بیانات رهبری در خصوص روحیه قهرمانی مردم این شهرستان، گفت: عدم توسعه ظرفیت‌های انزلی مانند تالاب انزلی و دریا باعث شده که مردم از این نعمات الهی محروم باشند.

رئیس سازمان محیط زیست با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت‌های خدادادی شهرستان بندرانزلی، بیان کرد: ارتقا تالاب انزلی به یک تالاب بین المللی در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد.

وی با اشاره به ضرورت اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ورزشگاه تختی شهرستان انزلی، عنوان کرد: این پروژه ارزشمند باید در موعد مقرر تکمیل و در اختیار مردم شهرستان قرار گیرد.

سلاجقه تکمیل پروژه کنارگذر انزلی را راهکار حذف ترافیک سنگین این منطقه دانست و ادامه داد: یکی از معضلات این شهرستان بحث تصفیه خانه است و شهرداری انزلی باید به وظایف محوله در این باره به خوبی عمل کند.

رئیس سازمان محیط زیست افزود: منطقه آزاد انزلی باید به وظایف خود در برابر شهر بندرانزلی و پنج روستایی که در مجاورت منطقه قرار گرفته‌اند عمل کند تا مردم اثرات فعالیت این منطقه اقتصادی بر زندگی خود را ببینند.

گفتنی است که رئیس سازمان محیط زیست در ادامه سفر خود با نماینده کارگران اصناف و تعدادی از تولیدکنندگان شهرستان انزلی نیز دیدار و گفتگو کرد.

سلاجقه امروز با خانواده شهید گچکار که از یادگاران دوران دفاع مقدس هستند نیز دیدار کرد.

اخبار مرتبط

طرح مباحث محیط زیستی در رسانه‌ها در جهت منفی است

سلاجقه: پهپادها به کمک محیط بان‌ها می‌آیند

همکاری ایران، عراق و سوریه برای مقابله با ریزگرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha