آیت الله رییسی:

گیلان ظرفیت حل بسیاری از مشکلات استانی و ملی را دارد

گیلان ظرفیت حل بسیاری از مشکلات استانی و ملی را دارد

به گزارش سراج24؛آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رییسی صبح روز جمعه در پانزدهمین سفر استانی خود به گیلان در بدو ورود به فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران افزود: گیلان استانی پرظرفیت است که ظرفیت اقتصاد دریا و گرشگری تنها بخشی از توان اقتصادی این استان می باشد. 

وی با بیان اینکه این ظرفیت‌ها می‌تواند مشکلات استان و حتی در سطح ملی را برطرف کند ، گفت: مهم‌ترین دغدغه مردم استان گیلان معیشت و بیکاری است که در این سفر مورد بررسی و برای رفع آن برنامه ریزی خواهدشد.

رییس جمهور با بیان اینکه ظرفیت‌های استان با مدیریت و برنامه ریزی می تواند موجب اشتغالزایی شود، اظهار داشت: بیکاری بیشتر خانواده‌ها را نگران کرده است و این مسئله پیش از سفر توسط مسئولان احصا شده است.

آیت‌الله رییسی با اشاره به اینکه بسیاری از برنامه های دولت در استان پیش از این سفر آغاز شده است، بیان داشت: سفر امروز به دنبال کارهای خوبی که در گیلان انجام شده بتواند نقطه عطفی برای برخی از مشکلات استان باشد و مدیران استان پیگیرانه دنبال کنند.

وی تاکید کرد: برنامه های مدون و جدی برای رفع مشکلات استان با همکاری مسئولان استانی از جمله استاندار و نماینده ولی فقیه در استان تدوین شده است که امیدواریم در شورای اداری امروز مصوبات خوبی برای آن داشته باشیم.

رییس جمهور همچنین فرارسیدن دهه مبارک فجر را به مردم شهید پرور و مقاوم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تبریک گفت.

آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رییسی رییس جمهور در ادامه سفرهای استانی دولت سیزدهم، صبح امروز جمعه هشتم بهمن ماه وارد استان گیلان شد.

بازدید از پروژه های زیربنایی گیلان، بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی، دیدار با قشرهای مختلف مردم و نخبگان استان و شرکت در جلسه شورای اداری از جمله مهمترین برنامه های سفر یکروزه رییس قوه مجریه به استان گیلان است.

اخبار مرتبط

نیاز 500 میلیون تومانی برای تجهیزات ورزشی شبانکاره

فخاری: اتصال خط مترو به اسلامشهر ‌آلایندگی هوا را برطرف می‌کند‌

حمایت از مجموعه‌های مردمی اولویت دولت سیزدهم است

0 نظر

ارسال نظر

capcha