امام جمعه راوند استان اصفهان: پل راوند، نیازمند توجه مسئولین است

امام جمعه راوند استان اصفهان: پل راوند، نیازمند توجه مسئولین است

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام اصل حسینی گفت: راوند در چهارراه مواصلاتی قرار گرفته ولی متأسفانه امکانات مردم در زمینه راه و ترابری بسیار ضعیف است. پل راوند با توجه به تردد زیاد خودروها تا به حال حدود 50 کشته داشته است و این موضوع باعث شد پیگیری‌هایی را برای اصلاح این مشکلات انجام دهیم. در این راستا با حضور مسئولین در جلسه‌ای مقرر شد مشکلات این پل را تا قبل از نوروز امسال حل کنند.

 
وی در ادامه صحبت های خود در مورد وعده‌های داده شده برای حل مشکلات مربوطه گفت: در 4-5 سال گذشته وعده‌های زیادی برای حل این امور انجام شده ولی متاسفانه هنوز اقدامی انجام نشده است.


امام جمعه راوند اصفهان افزود: بزرگراه برزک نیز به جاده مرگ موسوم شده که بسیاری از شهرها و روستاها را به راوند متصل می‌کند و محل تردد بسیاری از مردم است. متاسفانه چند سالی است که عملیات عمرانی این مسیر ناقص مانده و قسمت‌هایی از مسیر همچنان یک بانده است. از طرف دیگر اتوبان امیرکبیر نیز دارای مشکل است چرا که این اتوبان نور و کیفیت آسفالت خوبی ندارد و قیمت عوارض آن بسیار زیاد است. 


حجت‌الاسلام اصل حسینی با اشاره به مشکلات مردم در مورد نداشتن شعبه تأمین اجتماعی گفت: پیگیری‌ها برای گرفتن زمین، جهت احداث شعبه تامین اجتماعی انجام شده و زمینی به همین منظور واگذار شده است. امیدواریم مسئولین با توجه به بودجه‌های تخصیص یافته بتوانند این شعبه راه‌اندازی کنند.


وی خاطر نشان کرد: بیشتر روستاهای کاشان در حوزه استحفاظی کاشان و در محیط جغرافیایی برزک، مشکات، نیاسر و... است. با پیگیری‌های بعمل آمده یک شعبه کمیته امداد نیز برای این منطقه در نظر گرفته شده که امیدواریم به زودی راه‌اندازی شود. 
امام جمعه راوند در پایان گفت: در موضوع مسکن مهر باید بگوییم حتی یک خانه نیز در راوند در قالب پروژه مسکن مهر در منطقه 5 که بزرگترین منطقه کاشان است ساخته نشده است.

اخبار مرتبط

سقوط یک فروند جنگنده در شرق اصفهان/ خلبان و کمک خلبان به شهادت رسیدند

تأکید بر پرداخت حق‌آبه مردم شاهین شهر و میمه

پاسخگویی اعضای شورای شهر به مشکلات مردم در نماز جمعه اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha