وزیر ارشاد سخنران مراسم ۲۲ بهمن در همدان

وزیر ارشاد سخنران مراسم ۲۲ بهمن در همدان

به گزارش سراج24 از همدان، حجت‌الاسلام سید حسن فاضلیان بعد از ظهر امروز در نشست کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر استان همدان با بیان اینکه ۲۲ بهمن‌ماه امسال، اولین جشن ملی ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد اظهار کرد: درخواست ما این است که در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه، انعکاس خبری در تمام نقاط استان از جمله روستاها انجام شود.

وی ضمن تاکید بر اینکه مراسم ۲۲ بهمن همواره باید باشکوه‌تر از هر سال برگزار شود تاکید کرد: همدان باید از اولین استان‌هایی باشد که حضور مردم در راهپیمایی را به تصویر بکشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه برنامه‌های جدید و خلاقانه‌ای در این ایام پیش‌بینی شده است یادآور شد: جشنواره رسانه‌ای مردمی فجر یکی از برنامه‌های جدید استان در سال ۱۴۰۰ است.

فاضلیان با بیان اینکه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سخنران ویژه مراسم راهپیمایی دهه فجر امسال در همدان خواهد بود گفت: راهپیمایی امسال با روز جمعه مصادف شده است خاطرنشان کرد: راهپیمایی سال ۱۴۰۰ به سمت حسینیه امام(ره) برای اقامه نماز جمعه هدایت خواهد شد.

وی تصریح کرد: امسال تمام برنامه‌های دهه فجر باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود و با توجه به بهبود شرایط کرونا در استان، امیدواریم برنامه‌ها هرچه باشکوه‌تر اجرا شود.

در این نشست، گزارشی از برنامه‌های پیش‌بینی‌ شده دستگاه‌های فرهنگی و هنری استان در دهه فجر ارائه شد.

اخبار مرتبط

مراسم تشییع و خاکسپاری استاد فاطمی نیا در قم برگزار شد

مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌ الله بهجت در شهر رشت

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha