گرفتار شدن طارمی در ۸۰۰ کیلومتری استانبول

گرفتار شدن طارمی در ۸۰۰ کیلومتری استانبول

به گزارش سراج24؛ مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال گفت: مهدی طارمی پس از 7-6 ساعت تأخیر از پرتغال راهی ترکیه شد ولی پرواز این بازیکن با توجه به بدی آب و هوا، به جای استانبول در شهری به نام دالامان نشسته که در 800 کیلومتری استانبول قرار دارد. طارمی می‌گوید «نمی‌داند این شهر کجاست» و منتظریم ببینیم او چه زمانی می‌تواند به سمت تهران پرواز کند.

وی ادامه داد: الهیار صیادمنش هم به ما اعلام کرده به دلیل اینکه در فصل نقل و انتقالات زمستانی می‌خواهد به تیمی دیگر برود،  باشگاه جدیدش (هال‌سیتی انگلیس) پاسپورتش را در اختیار گرفته و نمی‌تواند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشد.

سرپرست تیم ملی اظهار داشت: میلاد محمدی از طریق امارات به ایران آمد و کریم انصاری‌فرد، پیام نیازمند و امیر عابدزاده امروز به ایران می‌آیند.

روز گذشته نیز تست کرونای احمد نوراللهی، سردار آزمون و احسان حاج‌صفی مثبت شده بود و این سه بازیکن دیدار مقابل عراق را از دست دادند.

تیم ملی کشورمان در چارچوب مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 از ساعت 18 روز پنجشنبه هفته جاری (7 بهمن) در ورزشگاه آزادی میزبان عراق است و سه‌شنبه آینده (12 بهمن) در همین ساعت و همین ورزشگاه پذیرای امارات خواهد بود.

اخبار مرتبط

طارمی با پرچم ایران در جشن قهرمانی پورتو

اولین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برای جام‌جهانی قطعی شد

علیه طارمی کمپین ایجاد کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha