سید محمدرضا خوشرو سرپرست شبکه نسیم شد

سید محمدرضا خوشرو سرپرست شبکه نسیم شد

به گزارش سراج24؛حمید شاه‌آبادی معاون سیما در حکمی، دکتر سید محمدرضا خوشرو، رئیس حوزه رسانه و فضای مجازی ستاد اربعین را به سرپرستی شبکه نسیم منصوب کرد.
شاه آبادی در این حکم خطاب به خوشرو تاکید کرده است؛ با توجه به رویکرد جدید سازمان و تأکید بر رسانه هویت محور و عدالت گستر و ضرورت بهره‌مندی از شاخصه‌های هویتی بومی، ملی و دینی در برنامه‌ها، انتظار می‌رود با تکیه بر نیروهای متعهد و انقلابی، ضمن حفظ و ارتقاء ضریب نفوذ و تأثیر برنامه‌های پربیننده شبکه و تلاش برای تأمین و تولیدات جذاب و پرنشاط منطبق بر اهداف و سیاست‌های سازمان، برای رشد کیفی و محتوایی برنامه‌ها اهتمام داشته باشید.
سیدمحمدرضا خوشرو که متولد 1361 است، فارغ التحصیل دانشگاه صدا و سیما در مقطع کارشناسی ارشد و در مقطع دکتری نیز  دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی در رشته علوم ارتباطات است.
او که فعالان جبهه رسانه ای انقلاب در این سالها بوده در سوابق خود مشاور معاون سیما، مدیرکل فرهنگ عمومی قوه قضاییه، مدیر گروه های مختلف پژوهشی و نقد ارزیابی برنامه های مرکز پژوهش های اسلامی صداوسیما، مشاور پژوهشی معاون صدا و مدیریت اطلاعات و برنامه ریزی بنیاد سینمایی فارابی را تجربه کرده است.
وی همچنین دبیری نشست های متعدد علمی، تخصصی با موضوع جریان شناسی رسانه ای در طراز انقلاب اسلامی، جنگ نرم رسانه ای دشمن و شبکه های تلویزیونی بیگانه، شیوه های تحلیل و ابزار فرهنگی و رسانه ای دشمنان را برعهده داشته است. تاکنون محمداحسانی مدیر شبکه نسیم بود.

اخبار مرتبط

آغاز فروش خودرو در سامانه یکپارچه وزارت صنعت از هفته آینده

پدری با 1000 فرزند

آغاز واکسیناسیون ۵ تا ۱۱ ساله ها به صورت پلکانی و رضایت والدین

0 نظر

ارسال نظر

capcha