کنگره بزرگداشت ۸ هزار شهید همدان در سطح متعالی برگزار شود

کنگره بزرگداشت ۸ هزار شهید همدان در سطح متعالی برگزار شود

به گزارش سراج24 ؛از همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در جلسه کنگره بزرگداشت سرداران، امیران و فرماندهان و ۸ هزار شهید استان که با حضور سردار احمد حق‌طلب مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، و سردار حمید حسام، نویسنده ادبیات دفاع مقدس، برگزار شد، اظهار کرد: نظام ستم‌شاهی مسیر جامعه را به فلاکت و بدبختی رقم زده بود اما امام راحل با قیام و انقلاب خود، این نظام پوسیده و منحط را نابود کرد و سعادت و خوشبختی را برای مردم ایران ریل‌گذاری کرد.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب، وقتی دیدند از همه جا شکست خورده‌اند، جنگ هشت ساله را با همراهی صدام ملعون، بر ملت ایران تحمیل کردند افزود: رزمندگان ما در دفاع مقدس، در راه اعتلای بهترین ارز‌ش‌ها یعنی آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی جنگیدند؛ بی‌شک، با مجاهدت‌های رزمندگان، نجات، صلاح و فلاح ملت ایران ممکن شد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه رهبر فرزانه انقلاب با درایت تمام توانست با یک ریل‌گذاری صحیح و درست، کشور و ملت را به سوی رستگاری و سعادت رهمون کند تصریح کرد: وظیفه دینی ما، ارج گذاشتن و یاد کردن از قهرمانان و سلحشوران در جامعه است. 

وی افزود: باید منش، اعتقادات و راه ایثارگران، آزادگان و شهدا را به نسل‌های آینده معرفی و تسری دهیم، ضرورت دارد کنگره‌ای در شان و تراز شهدای والامقام استان همدان برگزار کنیم.

قاسمی‌فرزاد با اشاره به کنگره بزرگداشت ۸ هزار شهید همدان، گفت: با هماهنگی‌های مجموعه دست‌اندار‌کار کنگره، تمان توان را در نکوداشت و بزرگداشت شهدا به کار خواهیم گرفت زیرا برگزاری کنگره یک اقدام فرهنگی موثر در راه اعتلای جامعه است که با بهترین شیوه انجام خواهد شد. 

وی در پایان گفت: مردم استان دلباخته دین مبین اسلام، قرآن و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

اخبار مرتبط

حادثه جاده‌ ای یک خودرو نظامی در ورامین

کنگره شهدای روحانی ‌۴ خرداد ماه با حضور مهمانان ملی و بین‌المللی در قم برگزار می‌شود‌

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha