سردار ملک‌شاهکوهی: حضرت فاطمه الگوی عملی ولایت‌مداری برای همه ما است

سردار ملک‌شاهکوهی: حضرت فاطمه الگوی عملی ولایت‌مداری برای همه ما است

به گزارش سراج24؛ سردار علی ملک‌شاهکوهی شامگاه شنبه در «همایش رسم مادری ولایت اجتماعی زن بر مبنای سبک زندگی حضرت زهرا (س)» اظهار کرد: درست ۴۳ سال پیش در همین ایام مرد و زن ایرانی در کنار یکدیگر سلطنتی ۲۵۰۰ ساله را ساقط کردند و انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رساندند.

وی تصریح کرد: نقش بانوان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و هنوز در جای‌جای این کشور مادرانی هستند که چندین شهید را تقدیم انقلاب کرده‌اند.

والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی، شخصیت آسمانی حضرت زهرا (س) است

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: والاترین الگوی زن مسلمانِ ایرانی، شخصیت آسمانی حضرت زهرا (س) است و زیبنده است بانوان بسیجی ما لحظه‌لحظه زندگی خود را براساس الگوی رفتاری ایشان قرار دهند.

سردار ملک‌شاهکوهی خاطرنشان کرد: در شناخت شخصیت حضرت زهرا (س) درک این نکته ضروری است که ایشان اولین شهیده راه ولایت بوده و برای دفاع از ولی و امام زمان خود جان فدا می‌کند و درس ولایت‌مداری برای ما شیعیان است.
 
وی تاکید کرد: بانوان ما علاوه بر مسئولیت سنگین تربیت فرزند در محیط خانواده در گام دوم انقلاب اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی نقش‌آفرینی خواهند کرد.

«همایش رسم مادری ولایت اجتماعی زن بر مبنای سبک زندگی حضرت زهرا (س)» با حضور سردار علی ملک‌شاهکوهی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، سیدعلی مهاجر سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، جمعی از مدیران و مشاوران زن دستگاه‌های اجرایی و نخبگان بسیج جامعه زنان استان برگزار شد.

اخبار مرتبط

سقوط شی ناشناس در گرگان

اتصال ۹۶ درصد روستاهای استان گلستان به شبکه ملی اطلاعات

شیرین‌سازی آب خزر در گلستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha