مدیرعامل جمعیت هلال احمر کرمانشاه خبر داد؛

کمک به ۲۱۰۰ خودرو گرفتار در برف طی بارش‌های اخیر در کرمانشاه

کمک به ۲۱۰۰ خودرو گرفتار در برف طی بارش‌های اخیر در کرمانشاه

به گزارش سراج24؛ فرزین معتمدی در گفتگویی اظهار کرد: به دلیل مسدود بودن راه‌های روستایی شهرستان پاوه و ثلاث باباجانی امروز ۷۶۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته شامل برنج پخته شده و کنسرو برای افراد گرفتار در برف از طریق هوایی و بالگرد جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ارسال شد.

وی افزود: طی چهار روز گذشته ۵۴۵ نیرو هلال احمر استان کرمانشاه در قالب ۶۲ تیم عملیاتی در ۳۰ محور ۱۲ شهرستان استان درحال آماده باش قرار داشتند و به مردم خدمت رسانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: در بارش‌های اخیر ۹ جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در مجموع به ۲ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو و سه هزار و ۱۰۰ سرنشین و مسافر گرفتار در برف امدادرسانی کردند.

معتمدی بیان کرد: همچنین در چهار روز گذشته ۲۹۶ نفر در پایگاه‌های جمعیت هلال احمر اسکان داده شدند و با هفت پرواز که ۲ مورد آن امدادرسانی مادران باردار و پنج مورد نیز توزیع بسته‌های غذایی بوده به هموطنان امدادرسانی شده است.

وی ادامه داد: تعداد ۲ هزار و ۳۶۰ بسته غذایی ۷۲ ساعته نیز بین مردم گرفتار در برف روستاهای شهرستان پاوه، ثلاث باباجانی و دالاهو توسط نیروهای امدادی هلال احمر استان کرمانشاه توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال استان کرمانشاه گفت: ۱۵ تخته چادر، ۱۲۰ تخته پتو و پنج هزار و ۶۰۰ عدد نان نیز در روزهای گذشته توزیع شده است.

اخبار مرتبط

تکمیل ورزشگاه دهکده المپیک کرمانشاه نیازمند ۴۵ میلیارد اعتبار است

اطلاعات سپاه ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق را در کرمانشاه کشف کرد

بسته کامل سرمایه گذاری در آذربایجان غربی تدوین می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha