۱۶۰ روستای همدان به زودی وارد مدار آبرسانی می‌شوند

۱۶۰ روستای همدان به زودی وارد مدار آبرسانی می‌شوند

به گزارش سراج24 از همدان، مسعود خشایی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اسنان همدان با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب استان همدان همواره از شرکت‌های پیشگام کشور در خدمت‌رسانی به مردم بوده است اظهار کرد: این شرکت با زیر پوشش قرار دادن ۱.۷ میلیون نفر از جمعیت استان، صددرصد جمعیت شهری و ۷۶ درصد جمعیت روستایی استان را زیر پوشش خدمات آبرسانی دارد.

وی ادامه داد: احداث یک‌هزار و ۱۰۰ باب مخزن، حفر یک‌هزار و ۲۰۰ حلقه چاه در حوزه شهری، ایجاد یک‌هزار و ۵۰۰ کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب و ایجاد بیش از یک‌هزار کیلومتر شبکه توزیع آب در روستاها از جمله خدمات ارائه شده از سوی شرکت آب و فاضلاب استان همدان در طول سال‌های اخیر است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه در سال جاری نزدیک به یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور تقویت حوزه آب و فاضلاب استان همدان در نظر گرفته شده است گفت: در حال حاضر از مجموع یک‌‌هزار و ۶۹ روستای استان ۸۰۳ روستا زیر پوشش شرکت آب و فاضلاب قرار دارد و ۱۶۰ روستای دیگر نیز با تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به زودی وارد مدار بهره‌برداری از آب خواهند شد.

وی خدمت در مجموعه آب و فاضلاب را همانند دو امدادی دانست و خاطرنشان کرد: مهندس حسینی بیدار از جمله مدیران پرتلاش و پرجنب و جوش بود و امیدواریم مدیرعامل جدید نیز همانند ایشان خدمات مناسبی را به مردم استان ارائه دهد.

خشایی با بیان اینکه شاخص‌ها نشان دهنده رشد قابل ملاحظه خدمات در حوزه آب و فاضلاب استان همدان است عنوان کرد: امیدواریم در ادامه نیز همینطور پرتلاش و رو به جلو حرکت کند.

وی مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان همدان را جانشینی مناسب برای مدیرعامل پیشین آبفای همدان دانست و گفت: امیدواریم مهندس بختیاری‌فر نیز به کمک همکاران خود با همان سرعت و جدیت مهندس حسینی بیدار پروژه‌های نیمه تمام استان را به ثمر برساند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه  ۱۵ درصد اعتبارات در استان‌ها و ۸۵ دصد آن در مرکز است گفت: مدیران به منظور جذب اینگونه اعتتبارات باید تلاش کنند.

 حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی با بیان اینکه چنانچه کار کارشناسی‌ صورت گیرد خیلی از هزینه‌ها حذف خواهد شد تصریح کرد: دغدغه ما باید حل مشکلات مردم به ویژه در حوزه آب باشد.

وی تصریح کرد: مردم طعم خدمات نظام جمهوری اسلامی را چشیده‌اند بنابراین نباید کم‌کاری‌ برخی مدیران موجب بدبینی مردم به این نظام شود.

مشاور فرمانده سپاه انصارالحسین همدان نیز با اشاره به اینکه مهندس حسینی‌بیدار سربازی ارزشی و انقلابی بود که طی هشت سال خدمت لحظه‌ای غیبت نداشت گفت: با مدیریت وی از بسیاری از چالش‌های موجود پیشگیری شد.

سردار مهدی فرجی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان همدان در بحران و حوادث جزو نخستین گروه‌های مستقر بود و در زلزله سرپل ذهاب نیز خدمات ارزشمندی داشت.

اخبار مرتبط

افتتاح سومین خط تولید کشتارگاه صنعتی مرغ بیتامین استرآباد

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

0 نظر

ارسال نظر

capcha