ارائه ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی

ارائه ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی به مددجویان تهرانی

به گزارش سراج24؛ سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران، با اشاره به ارائه خدمات حقوقی و قضائی به مددجویان تحت حمایت این نهاد، گفت: ۳۹۵۴ مورد خدمت حقوقی در ۹ ماهه سال جاری به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

وی افزود: تهیه، تنظیم اظهارنامه، شکواییه و دادخواست لوایح دفاعیه به منظور ارائه به مراجع قضائی و مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت ازجمله اقدامات اداره حقوقی در این مدت زمان بوده است.

پرپنچی با بیان اینکه تمام برنامه‌ریزی‌ها در کمیته امداد بر پایه حضور مردم و مشارکت آنها در برنامه‌های محرومیت‌زدایی این نهاد انجام می‌شود، بیان کرد: هم اکنون ۶۷ وکیل نیکوکار در راستای ارائه خدمات حقوقی و قضائی به مددجویان تحت حمایت با این نهاد همکاری دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران تصریح کرد: خدمات حقوقی و قضائی وکلای نیکوکار از طریق دفتر معاضدت کانون وکلای دادگستری و مرکز وکلای قوه قضائیه به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: وکلای دفتر اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری در کمیته امداد استان تهران در حال حاضر به مدت دو روز در هفته (یکشنبه و سه شنبه) فعالیت می‌کنند.

پرپنچی ادامه داد: همچنین مطابق تفاهمنامه کمیته امداد با مرکز وکلای قوه قضائیه، مددجویان تحت حمایت می‌توانند از خدمات حقوقی و قضائی وکلای این مجموعه نیز بهره مند شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران خاطرنشان کرد: مددجویان تحت حمایت با مراجعه به میدان فردوسی، خیابان انقلاب کوچه یکم علوی، کمیته امداد مرکزی تهران (مناطق ۷،۶ و ۱۱) می‌توانند از خدمات مشاوره و راهنمایی حقوقی بهره مند شوند.

اخبار مرتبط

تعطیلی همه مدارس استان تهران در روز چهارشنبه

با این هوای آلوده و غافلگیرکننده چه کنیم؟

بهبود حمل و نقل عمومی پایتخت یک روزه محقق نمی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha