کتاب "جهاد تبیین" در حوزه هنری رونمایی می شود

کتاب "جهاد تبیین" در حوزه هنری رونمایی می شود

به گزارش سراج24؛ آیین رونمایی از تازه ترین کتاب انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌ العالی) روز یکشنبه 26 دی ماه در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

تبیین، از مهم ترین رویکردها و شیوه‌های حرکت انقلاب اسلامی بوده و به عقیده‌ی رهبر معظم انقلاب، کار انقلاب از اساس با تبیین، روشنگری، بیان منطقی، مستدل و دور از جنجال بود.

همچنین از دید ایشان، بدون تبیین، قطعا هیچ فکری و هیچ اندیشه‌ی متقنی، توفیق رواج و اعتقاد عمومی را پیدا نخواهد کرد.

با توجه به اهمیت ویژه‌ی این موضوع، تبیین معارف و حقایق اسلام و انقلاب، مسئولیت هر فرد بوده و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست.
 
رهبر معظم انقلاب، از این حرکت با عنوان «جهاد» یاد می‌کنند و معتقدند اگر «جهاد تبیین» به درستی انجام شود، فرصت اغواگری و گمراه سازی مردم توسط دشمن در عرصه های مختلف گرفته شده و موجب بصیرت افزایی عموم جامعه خواهد شد.

گفتنی ست، تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌ العالی)، با بهره‌گیری از بیانات معظم‌له در ۵ فصل و ۳۸۴ صفحه به ابعاد مختلف «جهاد تبیین» می‌پردازد.

 این اثر توسط حجت الاسلام و المسلمین سعید صلح میرزایی گردآوری شده است.

لازم بذکر است، مراسم رونمایی این کتاب، با حضور جمعی از فعالان فرهنگی، سیاسی و فضای مجازی، روز یکشنبه 26 دی ماه ساعت 15 در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد. حضور در این مراسم، برای عموم علاقمندان آزاد است.

اخبار مرتبط

جزییاتی درباره رویداد «ایران سرا»

جزییاتی از رقابت ارگان‌ها برای فیلم فجر ۴۲

«مَرد»؛ برای انسانی که مردانگی را صرف کرد + نماهنگ

0 نظر

ارسال نظر

capcha