مهلت ارسال آثار به جشنواره «قهرمان من» تمدید شد

مهلت ارسال آثار  به جشنواره «قهرمان من» تمدید شد

به گزارش سراج24؛ مهلت ارسال آثار برای جشنواره قهرمان من با محوریت شهید قاسم سلیمانی، شهدای علمی و شهدای سلامت تا ۲۲ بهمن تمدید شد. حسین شکاری دبیر دومین جشنواره ملی قهرمان من با اشاره به درخواست مراکز فرهنگی برای تمدید زمان شرکت در این جشنواره گفت: نزدیک به دو هزار مرکز فرهنگی شامل ۱۵۰۰ مرکز آموزشی و مدرسه، فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ، مراکز بسیج و دیگر مراکز فرهنگی در سطح کشور در این جشنواره حضور فعال داشته‌اند که با توجه به درخواست‌های مکرر، فراخوان این آثار به مدت یک ماه تمدید شد.

وی با بیان اینکه تاکنون نزدیک به سه هزار اثر به این جشنواره ارسال شده است گفت: مراحل مقدماتی داوری آثار، هم اکنون درحال انجام است وآثار برگزیده در این مرحله توسط هیأت داوران، به داوران تخصصی ارجاع داده می‌شود تا براساس ضوابط تعیین شده، آثار برتر تا انتهای سال جاری معرفی شوند. با توجه به تمدید زمان ثبت نام نیز، طراحان و علاقه‌مندان به تولید محصولات فرهنگی می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را برای شرکت در جشنواره به آدرس www.ghahreman.ir ارسال کنند.

دبیر دومین جشنواره قهرمان من با بیان اینکه تولید محصولات فرهنگی، دارای بیش از ۱۷۰ حرفه و ۱۶ دسته بندی موضوعی است گفت: آثار برگزیده در چهار حوزه اسباب بازی، لباس و پوشاک، نوشت افزار و دیگر محصولات جانبی فرهنگی و اکسسوری با نام تولید کننده اثر در پلتفرم جشنواره معرفی می‌شود تا امکان معرفی این طرح‌ها، به خانواده‌های ایرانی همچنین تولید کنندگان محصولات فرهنگی فراهم شود. محتوای گرافیکی و فرهنگی مناسب با هویت اسلامی و ایرانی و توجه به ابعاد روانشناسی کودک در طراحی‌ها، از جمله محورها و معیارهای مهم در داوری این دوره است.

شکاری در پایان گفت: بسیاری از تولید کنندگان حوزه‌های نوشت افزار و دیگر محصولات فرهنگی، از آمادگی خود برای استفاده از طرح‌های برتر این جشنواره در تولیدات خود، خبر داده و طرح های خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده‌اند که تدوین آئین نامه مرتبط با همکاری با این مراکز، در دستور کار دبیرخانه جشنواره قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

۵ عنوان کتاب درباره سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد

پویش «نذر خدمت» به نیت حاج قاسم

رویداد تولید محتوای «قهرمان من» برگزار می‌گردد

0 نظر

ارسال نظر

capcha