گرامیداشت یاد و نام مادران شهدا در نمازجمعه تهران

گرامیداشت یاد و نام مادران شهدا در نمازجمعه تهران

به گزارش سراج24؛ سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه با اشاره به سالروز رحلت حضرت ام‌البنین(سلام‌الله علیها) و روز تکریم مادران و همسران شهدا گفت: در پیش از خطبه‌ها مادر شهید مدافع حرم مسعود عسگری که در ضمن خواهر شهید هم هستند به نمایندگی از مادران شهدای ایران اسلامی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.
وی افزود: سخنران پیش از خطبه‌های این هفته نمازجمعه تهران حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر هادی است که با موضوع تربیت فرزند، خانواده و فرزندآوری صحبت می‌کند.
حجت‌‌الاسلام علی نوری در ادامه گفت: بسته‌های فرهنگی به صورت صوتی و تصویری در بخش نوجوانان و جوانان با موضوع شهید و شهادت در یاد و نام مادران شهدا و خانواده شهدا تهیه شده است و در اختیار نمازگزاران قرار خواهد گرفت. 
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه با اشاره به آغاز به کار رسمی میزهای خدمت نمازجمعه تهران، افزود: در نماز جمعه این هفته تهران میزهای خدمت و مشاوره حقوقی و قضایی به همت قوه قضائیه و میزهای خدمت شهرداری تهران جهت مشورت و بخشی از وظایف شهری با دستور شهردار تهران دکتر زاکانی آماده خدمت‌رسانی به نمازگزاران است.
وی عنوان کرد: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلی (ایستگاه مترو مصلی)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.
حجت‌‌الاسلام علی نوری گفت: در جهت کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان کمک‌هایی جمع‌آوری خواهد شد و از طریق گروه‌های جهادی که در این مناطق مشغول خدمت‌رسانی هستند در اختیار سیل‌زدگان قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

غیرت دینی سپر جامعه است/برخی مشکلات در سیل اخیر نشان از مشکلات زیرساختی داشت

پیگیری مطالبات پرستاران در نمازجمعه تهران / پاسخ یزدی‌خواه به مطالبه نماینده دانشجویان

رونمایی از مستند "طنین اقتدار" به مناسبت اقامه مجدد نمازجمعه تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha