مسئول هیأت فاطمیون ورامین: یادواره «شهدای خیبر» در ورامین برگزار می شود

مسئول هیأت فاطمیون ورامین: یادواره «شهدای خیبر» در ورامین برگزار می شود

به گزارش سراج24؛محسن رحمانی شمس شامگاه چهارشنبه در نشست با اصحاب رسانه خدمت نزدیک به سه دهه به دوستداران خاندان اهل بیت (ع) را جز افتخارات خود و همراهانش دانست و اظهار داشت: ۲۷ سال از زمان تأسیس این هیأت گذشته و برگزاری برخی مراسم ملی و مذهبی از شاخص ترین برنامه‌های این هیأت بوده است.

وی ادامه داد: این هیأت در کنار اجرای برنامه‌های یاد شده بیش از ۹ سال خدمات اجتماعی را پوشش داده تا حمایت از محرومان راهی برای سعادت هیأت امنا باشد.

مسئول هیأت فاطمیون ورامین گفت: جمع آوری و اهدا جهیزیه، اطعام نیازمندان، کمک به دانش آموزان و بسیاری دیگر از اقدامات خیریه را از جمله این فعالیت‌ها می‌توان برشمرد.

رحمانی شمس افزود: در این راه پُربرکت کمک خیرین باعث تقویت خدمات شده تا جایی که از کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز برای مشارکت درخواست‌های فراوانی داشته ایم و در کنار توفیقات به دست آمده در بعد کمک به محرومان توانسته ایم در بخش اعیاد، جشن بزرگ غدیر را با استقبال بی نظیر شهروندان به انجام برسانیم که می‌توان از آن به عنوان نگین استان یاد کرد که در این مراسم باشکوه ۴ هزار پرس غذا توزیع و جوایز ارزنده ای به قید قرعه اهدا شد.

مسئول هیأت فاطمیون ورامین افزود: در نظر است با تأسیس صندوق قرض الحسنه و جمع آوری کمک‌های اولیه نیاز خانواده‌ها را تأمین کنیم و طبق پیش بینی‌های صورت گرفته در سالروز وفات حضرت ام البنین (س) از حاج آقا پناهیان جهت تجلیل از خانواده شهدا دعوت به عمل آمده است که در راستای اعلام عمومی از طریق رسانه‌های منطقه دعوت به سمع و نظر اهالی منطقه خواهد رسید.
وی در ادامه از برگزاری برنامه‌های ملی یادواره «شهدای خیبر» در ورامین نیز خبر داد و عنوان داشت: این برنامه جمعه ۶ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

رحمانی شمس در پایان این نشست گفت: برای اجرای این برنامه‌ها و ارائه خدمات؛ پنج کارگروه در بخش‌های مختلف که متشکل از یکصد خیر می‌باشد، فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط

بدرقه پیکر شهید مرادی بر دوش مردم همدان

تاکنون ۱۰۰ هزار ایثارگر تبدیل وضعیت شدند

شهیدی که دغدغه وحدت شیعه و سنی در کرمانشاه را داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha