مدیرعامل سایپا تغییر کرد

مدیرعامل سایپا تغییر کرد

به گزارش سراج24؛ سید جوادسلیمانی که از  ۳۰ دی ۱۳۹۷ با تصمیم اعضای هیات مدیره این گروه خودروسازی برای مدیریت (پس از محمدرضا سروش) انتخاب شده بود، عصر امروز (چهارشنبه/ ۲۲ دی ماه) پس از قریب به سه سال فعالیت در دومین شرکت بزرگ خودروسازی، با اعضای هیات مدیره، مدیران ارشد و کارکنان سایپا خداحافظی کرد و از سمت مدیرعاملی گروه خودروسازی سایپا کناره گرفت.

او که در کارنامه خود سمت‌هایی همچون قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرعاملی پتروشیمی تبریز و امیرکبیر، ریاست هیات مدیره شرکت ایران خودرو در بلاروس و سنگال، قائم مقام مدیرعامل شرکت مگاموتور و ریاست هیات مدیره سایپا یدک و در نهایت مدیر عاملی گروه خودروسازی سایپا را ثبت کرده است، حال جای خود را به "محمدعلی تیموری" داده است.

طبق اطلاعات واصله،  محمدعلی تیموری که پیش از این عضو هیات مدیره شرکت خدمات فنی رنا (زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا) بوده است، زین پس جایگزین سلیمانی در گروه خودروسازی سایپا خواهد بود.

آنطور که شنیده می‌شود، پس از بحث‌های چند ماهه اخیر پیرامون تغییر مدیران عامل دو خودروساز بزرگ کشور، در نهایت سید رضا فاطمی‌امین- وزیر صنعت، معدن و تجارت- تصمیم به تغییر مدیرعامل سایپا گرفته است.

امشب، پس از ورود محمدعلی تیموری و تیم همراه وی و همچنین با همراهی معصوم نجفیان و بهمن حسین‌زاده از اعضای قدیمی هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید آغاز شده و در حال برگزاری است.

متن خداحافظی سید جواد سلیمانی نیز به شرح زیر است:

مدیرعامل سایپا تغییر کرد

مدیرعامل سایپا تغییر کرد

اخبار مرتبط

بورس دوباره صعود می‌کند؟

جزئیاتی جدید از واگذاری سایپا و ایران خودرو

خودرو گران نمی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha