رئیس سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد؛

ضرورت توجه به عمق استراتژیک دشمن در نبرد فرهنگی و نرم

ضرورت توجه به عمق استراتژیک دشمن در نبرد فرهنگی و نرم

به گزارش سراج24؛ حجت الاسلام محمد قمی پیش از ظهر چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام ناصر شکریان مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی، مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی استان را مجاهد و توانمند و یک نیروی قدرتمند ملی معرفی کرد و گفت: امیدواریم استان از برکات مؤثر حضور ایشان بهره مند شود و ستاد حامی است تا حرکت مؤثر و موفق رو به جلو داشته باشیم.

وی گفت: ما محکم و مصمم هستیم تا با عهدی که شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی داریم کارها را پیش ببریم و با دشمن بشریت که با مکتب و مردم درافتاده است، مقابله کنیم و مردم باید ثمره کار جهادی مجاهدان را در استان حس کنند.

وی با اظهار اینکه مازندران دارای خاک حاصلخیز است، افزود: امیدواریم بازگشت حجت‌الاسلام شریف تبار و با دقت نظر و ژرف کار شاهد کارهای مؤثر و روبه جلو باشیم.

حجت الاسلام قمی با اشاره به اینکه باید به عمق راهبردی و استراتژیک سپاه دشمن توجه کرد، گفت: باید به عمق راهبردی و استراتژیک سپاه خودی نیز باید توجه ویژه داشته باشیم تا پیروزی‌های بزرگ فرهنگی را شاهد باشیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از همه موثران فرهنگی خواست تا در مواجهه فرهنگی سخت و پیچیده نقش آفرینی کنند و گفت: امروزه همه مردم و مستضعفین تحت فشار هستند و دشمن امروز در حال سرمایه گذاری تبلیغاتی است و جنگ امروز جنگ افکار عمومی، نرم و روانی است.

وی بهره‌گیری از پشتوانه مردم و مکتب‌های قرآنی و داشتن اراده واحد و نیرومند را برای مواجهه با دشمن لازم دانست و گفت: امیدواریم با حمایت و همراهی همه فردای متفاوت را شاهد باشیم.

اخبار مرتبط

کاهش محسوس صدور مجوز برای تک‌آهنگ‌ها

اسماعیلی: تعزیه هنر ملی و دینی کشور است

حجت الاسلام محمد قمی: اهل بیت (ع) پرچمدار تبیین و روشن کردن راه حق بودند

0 نظر

ارسال نظر

capcha