برقراری بیمه بیکاری برای سیل زدگان هرمزگان

برقراری بیمه بیکاری برای سیل زدگان هرمزگان

به گزارش سراج24؛ هادی ابراهیمی افزود: به دستور مقام عالی وزارت؛ تمام معاونان، سازمان‌ها، صندوق‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف هستند در کنار کمک‌های نوع دوستانه به هموطنان در مناطق سیل زده نسبت به تأمین نیازهای اولیه آن‌ها با اولویت اقدام کنند.

ابراهیمی گفت: وظیفه انسانی و اسلامی هر فردی ایجاب می‌کند که در این ایام به ویژه شرایط سخت اقتصادی و کرونایی با تمام توان به هموطنان آسیب دیده کمک کند.

وی افزود: کارگاه‌ها و تمام مراکز کسب و کار که فعالیت آن‌ها در اثر سیل متوقف شده است نیز از حمایت‌های وزارت مردم از جمله برقراری مقرری بیمه بیکاری برای کارگران، برخوردار می‌شوند.

ابراهیمی بر لزوم ارائه تمامی تعهدات قانونی به آسیب دیدگان حوادث اخیر تاکید کرد و گفت: سرعت و کیفیت خدمت رسانی به این عزیزان را مهمترین وظیفه خود می‌دانیم و به عنوان یک مجموعه خدمت رسان در شرایط سخت در کنار تولیدکنندگان، کارفرمایان و همچنین جامعه شریف و زحمت کش کارگری هستیم.

وی‌تاکید کرد: جامعه کار و تولید، کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و دیگر فعالان این حوزه در این گونه حوادث باید با اشتیاق و انگیزه به یاری هموطنان آسیب دیده بشتابند.

اخبار مرتبط

زلزله‌ ۵.۲ ریشتری در "بندر مقام" استان هرمزگان

دستگیری ۳نفر از سرکردگان اصلی قاچاق سوخت در جنوب کشور

ترخیص شبانه روزی کالاهای اساسی دپو شده در بندر شهید رجایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha