فرمانده‌کل سپاه از مناطق سیل‌زده میناب بازدید کرد/سرلشکر سلامی: برای رفع مشکلات سیل‌زدگان بسیج شده‌ایم

فرمانده‌کل سپاه از مناطق سیل‌زده میناب بازدید کرد/سرلشکر سلامی: برای رفع مشکلات سیل‌زدگان بسیج شده‌ایم

به گزارش سراج24؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در بازدید از مناطق سیل‌زده استان هرمزگان به روستای تمبک ‌به عنوان یکی از کانون‌های اصلی سیلاب رفت و دستورات لازم را برای امدادرسانی به سیل‌زدگان صادر کرد. 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این بازدید در گفت‌وگو با مردم در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

سردار سلامی در این بازدید گفت: نیرو‌های سپاه در استان هرمزگان همراه با گروه‌های جهادی برای رفع مشکلات مردم آسیب دیده از سیل در رودان و میناب بسیج شده‌اند و واحد‌های مهندسی سپاه در تلاشند در صورت وقوع سیل دوباره، مسیر‌های رودخانه به روستا‌ها را مسدود کنند.

وی افزود: نیروی دریایی سپاه همچنین با اعزام واحد‌های مهندسی، بازگشایی مسیرها، ترمیم نقاط آسیب دیده، ارائه کمک‌های معیشتی به مردم، تعمیر وسایل آسیب‌دیده و شست و شوی فرش‌ها و موکت‌های مردم با ماشین‌های رفع آلودگی را در دستور کار خود قرار داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز هم نیرو‌های سپاه در تلاشند برای سه روستای تُمبِک، مازِغ بالا و مازِغ پایین در میناب که دشواری‌های زیادی دارند، دستگاه‌ها و لوازم خانگی آسیب دیده مردم را تامین و مسیر‌های آسیب دیده را هم ترمیم کنند.

به گفته سردار سلامی، سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان هم مسئولیت رسیدگی به وضعیت مناطق آسیب دیده از سیل رودان و اطراف میناب را به عهده دارند.

به گزارش تسنیم، روستای تمبک یکی از روستاهای اصلی درگیر سیل که تیم خبری تسنیم با حضور میدانی در روستا گزارش میدانی از وضعیت روستا منتشر کرد.

در این بازدید دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز فرمانده کل سپاه را همراهی کرد. 

اخبار مرتبط

خواص تحت تأثیر دشمن در جنگ شناختی جامعه را به «ارتجاع» و «جاهلیت مدرن» می‌کشانند

تمام افتخارات کشور با پشتوانه مردمی حاصل شده است

امروز حاج قاسم زنده‌تر از همیشه در قلب‌های مردم است/ بهبود کیفیت و کمیت حرکت راهیان‌نور هدف اصلی ماست

0 نظر

ارسال نظر

capcha