تزریق ۲ میلیون و ۶۳۸ هزار دز واکسن در همدان

تزریق ۲ میلیون و ۶۳۸ هزار دز واکسن در همدان

به گزارش سرا24 از همدان فاطمه ترکمان اسدی؛ سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه و رییس مرکز بهداشت در گفت‌وگویی با اشاره به روند واکسیناسیون  کرونا در استان اظهار کرد: تا روز گذشته یک میلیون و  ۳۱۳ هزار و ۳۰۳  دز در نوبت اول، یک میلیون و ۱۲۲ هزار و ۲۵۲ دز در نوبت دوم و ۲۰۲ هزار و ۲۵۲ دز در نوبت سوم واکسن کرونا در استان تزریق شده که در مجموع دو میلیون و ۶۳۸ هزار و ۱۰۵ دز است.

وی با اشاره به تزریق ۵۲۰ هزار و ۱۳۷ دز در نوبت اول، ۴۵۲ هزار و ۹۰۹ دز نوبت دوم، ۸۳ هزار و ۸۶۲ دز نوبت سوم و در مجموع یک میلیون و ۵۶ هزار و ۹۰۸ دز در شهرستان همدان خاطرنشان کرد: در نهاوند ۱۲۸ هزار و ۳۱۶ دز نوبت اول، ۱۱۰ هزار و ۷۷۴ دز نوبت دوم و ۲۱ هزار و ۳۰۳ و در مجموع ۲۶۰هزار و ۳۹۳ دز واکسن کرونا تزریق شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا بیان کرد: در ملایر این میزان در نوبت اول ۲۱۰ هزار و ۴۵۴ دز، ۱۷۸ هزار و ۵۰۹ دز در نوبت دوم، و ۳۴ هزار و ۲۹۴ دز در نوبت سوم بوده که در مجموع به ۴۲۳ هزار و ۲۵۷ دز می‌رسد.

وی با بیان اینکه ۹۵ هزار و ۲۲۵ دز در نوبت اول ، ۷۵ هزار و ۲۲۶ دز نوبت دوم، ۱۰ هزار و ۹۹۴ دز در نوبت سوم و ۱۸۱ هزار و ۴۴۵ دز در مجموع واکسن کرونا در کبودراهنگ تزریق شده است افزود: در فامنین این میزان ۲۷ هزار و ۸۶۸ دز در نوبت اول، ۲۴ هزار و ۲۷۱ دز نوبت دوم، ۴ هزار و ۱۵۶ دز نوبت سوم و ۵۶ هزار و ۲۹۵ دز در مجموع بوده است.

ترکمان با بیان اینکه در شهرستان درگزین ۳۰ هزار و ۳۰۳ دز در نوبت اول، ۲۵هزار و ۹۲۴ دز در نوبت دوم، ۴ هزار و ۸۴۴ دز در نوبت سوم و ۶۱ هزار و ۷۱ دز در مجموع واکسن کرونا تزریق شده است افزود: در رزن این میزان ۵۶ هزار و ۳۶۴ دز در نوبت اول، ۴۶ هزار و ۱۵۴ دز در نوبت دوم، ۷ هزار و ۱۷۱ دز در نوبت سوم و ۱۰۹ هزار و ۶۹۱ دز در مجموع بوده است.

وی با اشاره به اینکه در تویسرکان ۷۷ هزار و ۸۵۴ دز در نوبت اول، ۶۶ هزار و  ۴۶۴ دز نوبت دوم، ۱۳ هزار و ۳۳۵ دز در نوبت سوم و در مجموع ۱۵۷ هزار و ۶۵۳ دز واکسن کرونا تزریق شده است عنوان کرد: سهم شهرستان بهار ۸۸ هزار و ۳۸۸ دز نوبت اول، ۷۶ هزار و ۴۱۳ دز نوبت دوم، ۱۱ هزار و ۲۸۸ دز در نوبت سوم و در مجموع ۱۷۶ هزار و ۸۹ دز بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشی ابن سینا با اشاره به اینکه در اسدآباد ۷۸ هزار و ۳۹۲ دز در نوبت اول، ۶۵ هزار و  ۶۰۸ دز نوبت دوم، ۱۱ هزار و ۳۰۳ دز در نوبت سوم و در مجموع ۱۵۵ هزار و ۳۰۳ دز واکسن کرونا تزریق شده است عنوان کرد: سهم دانشگاه یک میلیون و ۲۳۴ هزار و ۹۰۹ دز نوبت اول، یک میلیون و ۵۶ هزار و ۶۴۴ دز نوبت دوم، ۱۹۱ هزار و  ۲۴۹  دز در نوبت سوم و در مجموع  دو میلیون و ۴۸۲ هزار و ۸۰۲ دز بوده است.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha