سردار سلیمانی قهرمانی ملی و سرمایه‌ای عظیم بود/ توجه ویژه سردار به ولایت فقیه و مردم ‍

سردار سلیمانی قهرمانی ملی و سرمایه‌ای عظیم بود/ توجه ویژه سردار به ولایت فقیه و مردم ‍

به گزارش سراج24 از همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد ظهر امروز در مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: شهید قاسم سلیمانی عمر پر برکت خود را وقف خدمت‌رسانی به مردم کرد و در این راه لحظه‌ای از پای ننشست.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی، چه در زمان حضور در صحنه‌های دفاع مقدس و چه پس از آن در دیگر عرصه‌های مختلف، در راستای منافع ملی و پاسداری از انقلاب اسلامی حرکت کرد گفت: تمام آنچه که برای سردار سلیمانی اهمیت داشت، مردم، اعتقادات و ارزش‌ها و پیروی از ولایت فقیه بود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه امروز اگر حزن، اندوه و داغ شهید سلیمانی، بر دل‌ها مانده به این جهت است که، یک سرمایه و قهرمان ملی را از دست دادیم افزود: اگر کسی بخواهد شهید سلیمانی را بیشتر بشناسد و یا منزلت او را بداند،  باید او را از زبان و ادبیات مردم سوریه و عراق بشناسد و بشنود.

وی با تأکید بر اینکه مردم سوریه و عراق، شهید سلیمانی را مردی خدایی می‌دانند گفت: این شهید عزیز، مایه آرامش و اطمینان مقام معظم رهبری بود و با برنامه‌ریزی‌ و حضور موثری که در سوریه و عراق داشت، توانست مردم آن‌ها را از چنگال داعش نجات داد.

قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه امیدواریم به زودی انتقام خون شهید سلیمانی این قهرمان ملی را بگیریم اظهار کرد: حرکت در مسیر و روش سردار سلیمانی باعث حل مشکلات در بعد داخلی و بین‌المللی می‌شود.

اخبار مرتبط

در اختیار قراردادن یارانه‌ها به صورت مستقیم باعث افزایش قدرت خرید مردم می‌شود

رصد روزانه وضعیت بازارهای استان همدان/‌ چند انبار احتکار ‌شناسایی شد‌

مردم با حفظ آرامش خرید کنند/ هیچ کمبودی در ‌فروشگاه‌های استان همدان نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha