سردار سلامی:

ارمغان شهید سلیمانی عزت‌بخشی به امت اسلامی بود

ارمغان شهید سلیمانی عزت‌بخشی به امت اسلامی بود

به گزارش سراج24؛ سردار حسین سلامی امروز در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان اظهار داشت: مردم به زیبایی وظیفه و تکلیف خودشان را در برابر خون همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، شهدای امنیت و مدافعان حرم و شهدای سلامت کشور و به‌خصوص قافله سالار شهیدان فرمانده دلاور و سرافراز اسلام به خوبی می‌دانند.

فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: نیازی نیست راه را برای مردم مشخص کنیم و مردم می‌دانند که راز اصلی عزت و سرافرازی سردار شهید سلیمانی هم قبل از شهادت و هم بعد از شهادت در اطاعت از ولی فقیه و رهبری معظم انقلاب است که با ایشان می‌توان راه را خوب آموخت و طی کرد و سعادت و آزادی مسلمانان را تضمین کرد.

وی افزود: راه شهید سلیمانی راه جهاد بود راهی که مسلمانان با حرکت و جوشش و با حضور در صحنه‌های سخت می‌توانند از هویت و حیثیت و اعتبار خودشان دفاع کنند و یک دنیای آزاد و با کرامت برای خودشان بسازند.

سردار سلامی گفت: ارمغان شهید سلیمانی عزت‌بخشی به امت اسلامی بود و پیام ما به دشمنان این است که ما همان راه ادامه می‌دهیم و از عزت و استقلال و آزادی دفاع می‌کنیم و اجازه نفوذ دشمن به درون سرزمین‌های اسلامی را هرگز نخواهیم داد.

اخبار مرتبط

دیدار سردار سلامی با خانواده‌های شهدای حرم رضوی

امروز از هر زمان دیگری قوی‌تر هستیم

سردار سلامی: فصل وقایع غم‌انگیز برای فلسطین گذشته است

0 نظر

ارسال نظر

capcha