۳۰ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه توزیع می‌شود

۳۰ هزار بسته معیشتی در کرمانشاه توزیع می‌شود

به گزارش سراج24؛ معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: ۳۰ هزار بسته معیشتی توسط سپاه نبی اکرم (ص) در کرمانشاه توزیع شد.

سعید بهشتی‌راد ظهر امروز در آئین توزیع کمک‌های مومنانه در استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: تعداد ۳۰ هزار بسته معیشتی برای خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده کرونایی در مناطق دور افتاده استان کرمانشاه تهیه شده که در این مناطق توزیع می‌شود.

وی با اشاره به ارزش بسته‌های معیشتی تهیه شده، افزود: ارزش هر بسته‌های معیشتی ۵۰۰ هزار تومان و ارزش مجموع تمام بسته‌ها ۱۵ میلیارد تومان است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: از طریق بانک اطلاعاتی که برای شناسایی محرومین در استان کرمانشاه ایجاد شده می‌توان افراد نیازمند را در استان شناسایی و این بسته‌های حمایتی را به دست آنها رساند.

بهشتی راد با اشاره خدمت رسانی‌های سپاه و بسیج در شرایط بحرانی کرونا در استان کرمانشاه، بیان کرد: پایگاه‌های بسیج و سپاه در استان کرمانشاه همیشه برای خدمت رسانی و کمک به نیازمندان در میدان حاضر بوده‌اند و در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی و شرایط حساس و بحرانی نقش آفرینی داشته‌اند.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های سپاه و بسیج محرومیت زدایی در مناطق محروم استان است که بیشترین خدمات پایگاه‌های بسیج و سپاه شناسایی و محرومیت زدایی در محلات آسیب پذیر مانند ده پهن، آقا جان و چشمه بشیر در شهر کرمانشاه بوده که خدماتی شامل ساماندهی معابر، روشنایی معابر و آسفالت کوچه‌ها با پیگیری‌های سپاه انجام می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی برای کنترل و کاهش تعداد مبتلایان به کرونا بسیار مفید بوده که با اجرا این طرح هر خانه به یک پایگاه سلامت تبدیل می‌شود.

بهشتی راد بر ادامه‌دار بودن این طرح تاکید کرد و افزود: بر اساس منویات مقام معظم رهبری امروزه رزمایش کمک‌های مومنانه به یک نهضت تبدیل شده و سپاه و بسیج با تمام نیرو در این میدان برای کمک رسانی حاضر بوده تا بتواند بخشی از نیازهای مردم را برطرف کند.

اخبار مرتبط

تکمیل ورزشگاه دهکده المپیک کرمانشاه نیازمند ۴۵ میلیارد اعتبار است

اطلاعات سپاه ۵۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای قاچاق را در کرمانشاه کشف کرد

تامین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha