قالیباف در گلزار شهدای کرمان:‌

مکتب شهدای مقاومت باید در تمام سطوح گسترش یابد

مکتب شهدای مقاومت باید در تمام سطوح گسترش یابد

به گزارش سراج24؛ رئیس مجلس شورای اسلامی امروز برای شرکت در مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به کرمان سفر کرد و مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت.

محمدباقر قالیباف صبح امروز 13 دی در دومین سالروز شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی به‌دست ارتش تروریست آمریکا، پس از ورود به شهر کرمان با حضور در گلزار شهدای این شهر بر مزار رفیق دیرین خود حاضر شد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ سیدالشهدای جبهه مقاومت و دیگر شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد.

وی در این مراسم با بیان اینکه ‌باید مکتب شهید سلیمانی و شهدای مقاومت در تمام سطوح گسترش یابد، گفت: این شهید بزرگوار همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند خالصانه کار می‌کرد و در راه رضای خدا قدم برمی‌داشت.

در این سفر عفت شریعتی کوهبنانی نماینده مردم زرند و کوهبنان، محمدرضا پورابراهیمی داورانی نماینده مردم کرمان و راور، ذبیح‌الله اعظمی ساردوئی نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد، شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و بردسیر، احمد نادری نماینده مردم تهران، محمدرضا دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان و منصور شکراللهی نماینده مردم کهنوج و منوجان و رودبارجنوب و قلعه‌گنج و فاریاب دکتر قالیباف را همراهی می‌کنند.‌‌

اخبار مرتبط

«قالیباف» رأی بالایی در انتخابات ریاست مجلس می‌آورد

نمایندگان دغدغه معلمان را در مجلس پیگیری می‌کنند

قالیباف و وزیر امور خارجه لهستان بر توسعه روابط پارلمانی تاکید کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha